Pokerhead

Deli olacak olum umarım karışıklık yaşamayız ama herhalde birşey olmaz. Ben rahatım valla sizin işiniz zor. Çalışalım ABİ!!!!!!!

Selamlar pokerhead!

yeni vokalimizin gelmesi ile grubumuzun adını deiştirdik artık bize RouLette adlı forumdan ulaşırsanız sevinirim.

ilgi ve alakanız için teşekkürler

Saygılar...

i burak !

oytun umarım bahsettiğin karışıklğı yaşamazsınız kesin bi konser tarihi varmı şimdilik onu öğrenmek istiyorum bi ara yazarsan sevinirim kendinize iyi bakın rockla kalın :metalhead

Selam golgota konser olacağı kesin de daha tam günü belli değil. Normal şartlarda konser 25 ekimde olması gerekiyor ancak bu galiba pzara denk geliyor ve bu konser gününün cuma olmasını istiyoruz eylence ve insan açısından. Ondan sonra da konserler devam edicek. Bir sürü başka projelerimiz var sonra duyururuz. Kendine iyi bak...

Bu arada Burak sevindim vokaliniz geldiğine artık roullete başarılar backstage olmadığına göre. Yanınızdayız...

Pokerhead vokal
Oytun

Beyler 25 ekim Pazar bizizde konser projeniz varmı?

Biz büyük bir ihtimal aksilik olmazsa çıkmayı planlıyoruz, ilk konserimizde beraber olmayı dileriz.
Yoğun işlerinizin olduğunu biliyorum fakat oytun senle Serkan abiye bi uğrasak cuma yada cumartesi nasıl olur uyarmı sana?O gün çıkacak gruplarıda öğreniriz ben şimdiden Sürgünün geleceğini biliyorum Caner abi bizim forumda belirtmiş 26 ekim Pazar Bizizde sürgün de var diye

En kısa zamanda görüşmek dileği ile...

BuRaK

Ya benim bu konser tarihleri hakkında çok ama çok kafam karıştı...Ne zaman konser var günlerini lütfen bana birisi belirtsin. Utku Bülent lütfen. Herkez başka birşey söyliyo. Bizim bu ay konser var mı yokmu? Verderveremem konseri ne zaman? Bizim konser ne zaman?

Gideriz burak cuma yarın buluşalım kesin ben tunalıda olucam. Ararım seni yada sen beni bu akşamdan ara

Pokerhead vokal
Oytun

Klavyeyle ilk stüdyoyu yaptık ve netice oldukça iyidi. Baya olumlu şeyler çıktı ortaya ve ekim sonunda buhafta kesinleşecek olan konsere klavyeyle çıkıoruz. Şuanda kesin olan tek şey o konsere Roulette grubunun da çıkacak olması. İnşallah eylenceli bişeyler çıkar ortaya... Burdan haberleri vericez. Saygılar

Selam beyler! Bende Klavyeden çok memnun kaldım bence şarkılara ruh kattı. Özelliklede Çiçeğe. Şarkının hiç o kadar güzel olmasını beklemiyordum ama studyoda kendimden geçtiğimi herkez gördü. Süper oldu bence Ömerde süper. Grup daha ilginç oldu şimdi. Konser de zevkli olacak umarım. Şimdi tek sorun klavyeyi besteler uyarlamak olacak. O da birkaç stüdyoda oturur herhalde. Neyse herşey güzel. BU arada Bülent seni çok içten tebrik etmek istiyorum çünkü her ne kadar öbür bestelerine tapsamda bu çiçek abicim yorum yapılmayacak güzellikte. Hakkını vermişsin aslanım benim! VOKALDE GELİYO BOMBA GİBİ BOMBA!!! Neyse beyler ben kaşa gidiyorum yarın artık cumartesiye kadar forumdan uzağım. İyi eylenceler Cumartesi stüdyoda görüşürüz...

Pokerhead vokal
Oytun

Selam beyler!
Klavyeden memnun kalmanız beni çok sevindirdi. İnşallah herşey istediiniz gibi olur. Bu arada Çiçeği çok merak ediorum, ilk fırsatta stüdyoya dinlemeye gelicem! Haber verin...

Oytun çok saol lan gerçekten sevindim çiçek hakında ole düşünmene... Ama daha zaman var o şarkının oturmasına eminim güzel şeyler çıkacak ortaya bakalım zamanla görecez. Bide yeni playlistti oturtabilsek süper olucak, bakalım, zaman a ihtiyacımız var sıkı bişekilde çalışmaya devam...

Konser!

24 ekim Pazar Biziz'de: Sahne alacak gruplar

RouLette
Pokerhead
Sürgün

Caner abi bana programın böyle olduğunu iletti gruplarn sahne alma sırası deişebilir...
genede siz bir Biziz'e uğrayıp konrtol edin dedi

Saygılar... :p

walla bülent konserim olmadığı iyi olmuş yani sizin açınızdan :deli istenmeyen bi performans çıkardı ortaya neyse kendinize iiii bakın rockla kalın :metal

Geri