Bir Demet Tiyatro

Geçen gün izlediğim eski bölümünde "Sen kirpileri bilir misin Züleyha? Onların dikenleri sadece sevişirken batmaz" diyordu Eyvah Necdet. Gülerken çok özlediğimi fark ettim.

Salı günlerini beklemeye başladık artık.

salı akşamları izleyebilicek birşeyler çıktı televizyonda..eski bölümlerini izledikçe iç çektiğim şey sonunda gerçekleşti..mutluyum mutlusun mutlu..

yeni bölümleri oynuyordu bir ara! dizilerle iyi dalga geçiyorlardı. sonra yurda yerleştiğim için bakamadım. sonra kaldırıldığını öğrendim. yeni bölümlerinden en güzeli, Binbir Gece ve Sıla ile dalga geçtikleri bölümdü. :LOL:

Bir demet tiyatro Yılmaz Erdogan'nın televizyon için yapmış oldugu en iyi iş bence...
Şuanki Çok Güzel Hareketler Bunlar'ı hiç begenmedim tamam ikisi farklı şeyler olabilir ama ne bilim çok yapmacık geliyor bana...Yılmaz Erdogan'nın orda oturup ahkam kesmesi çok itici, sanki millete tiyatro dersi veriyormuş gibi bir havası var...
Ferhan şensoy'un Yılmaz Erdogan için yaptıgı yorum "iyi bir oyuncu olamazsın ama iyi bir oyun yazarı olabilirsin" demiş bencede dogru bir tesbit...
Bana daha çok Komedi Dükkanı'nın bir versiyonu gibi geliyor...

Geri