Davul Öğrenimi Hakkında...

'Davul ve ekipmanları' forumunda BlackRobe tarafından 28 Haziran 2004 tarihinde açılan konu

1. Arkadaşlar evimde davulum var ve kendimi geliştirmek için elimden geleni yapıyorum.İstediğim şey ise bir site.Bana rehber olacak bir site.İçinde demolar ve samplelar olacak bende onları dinleyip çalmaya çalışacağım.Vücudumdaki korrdinasyonun sağlanmasına yardımcı olacaklar...
    Şimdiden saolun...
    Saygılarımla...

2. www.drumbum.com dan lessons a gir , istemediğin kadar çok şey bulursun.
    bir de siteyi iyi araştır burda bir kaç defa böyle topic ler açıldı . ve bir çok şey yazıldı. eski sayfalara falan da bak .

3. Saolun...
    Siteyi araştırdım ama ne yalan söyleyeyim gerektiği kadar araştıracak vaktim yok malesef.Şu an için...
    Saygılarımla...

4. Aslında bir tane sadece sampledan oluşan bir site buldum ama onun sampleları bayagı bir basit malesef...
    Saygılarımla...

5. Verdiğim adreste yığınla davulcu vidoları ve klipleri var, nasıl görmezsin?

6. Bakma fırsatım olmadı oraya...Girdiğimde de davulcular kısmına takıldım :)
    Şimdi bakacağım.
    Yardım için saol...
    Saygılarımla...

7. Hocam elektro gitar için de böyle güzel adresler tavsiye edermisiniz biraz.

8. Google dan araştırın biraz.
    Bulamassanız sorun arkadaşlar.

9. Nasıl da aklıma gelmedi(!)...
    Google araştırması ön planda olmalı zaten ama bu forumun açılmasının gereksiz oldugu anlamına gelmez bu.
    Bilgi paylaşımı anlarsın ya.Forumların hani böyle amaçları var.Neyse...

10. Acaba şöyle ünlü bir bateristin practice cd lerin falan bulabileceğim yurt içi bir site var mı?
    Küçük bir kısım buldum edonkeyden ve izledim işe yarayabilir.

11. Çok saol...
    -Bu arada artık rüyamda bile davul görüyorum hayırlısı -
    Saygılarımla...

12. ya davul kirlamak istiyorum bana iyi bir yer söyler msiniz? uygun fiyat olursa sevinirim

13. Şahsen uygun fiyatlı bir yer bilmiyorum.Senin kullanım isteğine bağlı diyebilirim.Öyle çok güzel bir şey istemiyorsan uygun fiyat olur istemiyorsan belki hakkı olan ama yine de pahalı bir rakam gelir karşına.Bu arada forum kirliliği olmasın ben bir soru daha sorayım başka forum açmadan;
    Davulumun sesini azaltmak istiyorum kendim bazı şeyler yaptım ama bir de sizin susturma önerilerinizi alayım.Ton ayarlama ve titreşimi kesme amaçlı headlerden bahsetmiyorum gerçekten ses azaltmalılar.

14. Bir de şu susturmada yardımcı olsanız yoksa yeni bir forum açayım :)

Bu Sayfayı Paylaş