Blues-Anadolu-Soft Rock vb için gitar

'Elektro Gitarlar' forumunda metanoia tarafından 4 Şubat 2010 tarihinde açılan konu

1. Ben Blues,soft,anadolu rock yapmak istiyorum. Fakat yeri geldiği zaman farklı tonlarda elde etmek istiyorum. 800 liraya kadar bir bütçem var biraz daha üstünede çıkılabilir. Sizce ne almalıyım. Yardımcı olursanız sevinirim. Araştırma yaptım ama çok karışık ve tam tatmin eden bir cevap bulamadım kendime.

2. epiphone les paul kasa derim.

3. Meksika model bir fender strat alabilirsin. Ama biraz daha sert ve her yola giden bir gitar olsun dersen epiphone les paul custom falan da bulabilirsin.

Kolay gele...

4. Ben olsam o paraya Mex fender alirim soyledigin tarzlar icin. her yola gelir gitar da 1000 liraya kadar cikarsan bulursun guzel bir seyler 2. elde.

5. PRS nasıldır?

6. hiç düşünmeden bütçen varsa stratacoster bütçen yoksa 2. el stratacoster . .. .

7. Bütçen varsa da yoksa da ikinci el stratocaster bence. Sıfır ürüne para vermek yerine git o parayla kendine amfi al, pedal al, olmadı cep telefonu al, borsa da oyna, altın yap... :D

8. :) Bana marka ve seri olarak önerirseniz memnun olurum. Benim acemiliğimi atabileceğim orta seviye ve 3 - 4 yıl en azından götürebilecek bir gitar olsun istiyorum.

9. Fender Meksika Stratlara bakabilirsin. İleride de rahatlıkla kullanabileceğin bir gitar. Hele ki elektronik aksamı ile manyetikleri ileride zevkine göre değiştirirsen değil 5 sene evladiyelik gitar olabilir, ağaç belli olmuyor çünkü :wink:

10. Evet en ideal gitar Mex. Fender senin için.Alıp rahatca kullanırsın.

11. Ben en başta Squier Standart Telecaster düşünüyordum fakat bulamadım hiçbir yerde :)

Bu Sayfayı Paylaş