ESP ECLIPSE mi, mi LTD ECLIPSE mi?

smtzdmr demiş ki:
Onları türkiyede bulmak zor hacım, ebayden getirtme olayında da iyi bilmek ve ilgilenmek lazım.

eBay'le ugrasmaya gerek yok Edwards'lar icin. Guitar Japan yada Ishibashi ile temasa gecin. eMail ile derdinizi anlatin, odeme zamani bi telefon edersiniz. Hatta duyduguma gore manifestoya dusuk fiyat yazdirma olayi da olabiliyormus bazen, vergiden yirtmak da mumkun olur boylece.

http://www.guitarjapan.com/edwards/index.html

http://www.ishibashi.co.jp/webshop/global/

5 yıldır ec-1000 kullanıyorum, denk geldiğim zaman esp eclipse'leri de denedim. O fiyat farkını hakedecek birşey göremedim. Benim oyum ec-1000 den yana olur.

Peki yaklaşık fiyatı nedir bu EC-1000 in.Sanırım 2500 civarı falan.Eclipse II 4300 küsür ile oldukça neşe kaçırmıştı :)

EC-1000 ile Eclipse serisi arasında dağlar kadar fark var. İstersen gidip dene, sadece klavyesi ve ahşap dengesi/akustiğinden anlayacaksın. Ben ESP Eclipse I kullanıyorum yaklaşık bir yıldır ve satın almadan önce bütün Les Paul benzeri kasaya sahip gitarları tek tek denedim (hepsi pahalıydı çünkü =/). Kim ne derse desin Tünel'deki Pera Müzik'te aklındaki tüm gitarları denemeden satın alma.

EC-1000 ile Eclipse serisi arasında dağlar kadar fark var. İstersen gidip dene, sadece klavyesi ve ahşap dengesi/akustiğinden anlayacaksın. Ben ESP Eclipse I kullanıyorum yaklaşık bir yıldır ve satın almadan önce bütün Les Paul benzeri kasaya sahip gitarları tek tek denedim (hepsi pahalıydı çünkü =/). Kim ne derse desin Tünel'deki Pera Müzik'te aklındaki tüm gitarları denemeden satın alma.

Geri