Rocktron Taboo Artist

Bu aletten 350-400 Tl civarina buldum tertemiz durumda. Bununla Boss GT serisi ya da Line 6 XT , X3 serilerini kiyaslarsak aralarinda ne gibi farkliliklar var ? Bahsettigim floor pedal modeli, rack preamp modeli degil. Hi-Fi sistemi poweramp baz alarak kullanacagim. Bu hafta ya da haftaya aliyorum processor. Bu alet hakkinda da hic bir yerde info bulamadim video tarzi fikir verebilecek. Bilgisi olan varsa, alete para verecegim ondan artilari eksileri nedir ogrenmem gerekiyor. Simdiden Tesekkurler.

Bu pedalı cok kez deneme fırsatım olmustu. Ama cok ayrıntılı olarak bilmiyorum. Ancak kullanıslı bir prosesör. Dist. tonları gayet sağlam. Clean ler nasıldı pek hatırlamıyorum. Ama alırsan pişman olmıcagını düşünüyorum...

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Tesekkur ederim verdigin bilgiler icin.

Bu alternatif bir secenek arkadasimin elinde var bilindik malzeme yani. Onumuzdeki haftaici bunu deneyecegim. Yine de Vox Tonelab LE ve Zoom G9.2tt ayarinda bir alet olacagini pek sanmiyorum. Onyargili olmayayim da :) Favorim Vox su an. Onumuzdeki hafta aliyorum bunlardan birini bakalim.

Evet vox yada zoom kadar olamaz. Zaten üretimi eski bir prosesör rocktron. Sıfırı bulunmuyor. Bende bulsam almak istiyorum aslında rocktron ama piyasada yok malesef :D

Ben kullanıyorum 8 senedir. Kamyon gibi alet ömür boyu kullanırsın. Vox, boss veya zoom bunla baş edemez. Amerikada ilk çıkış fiyatı 990$ dır bu aletin. Çok profosyeneldir. Çok ayrıntılıdır. Kafayı yersin o derece

Ben de var bu aletten, harbiden sorunsuz bi alet..
Digitechler ilk piyasaya girdiğinde bulmuştum bunu.. başka bir dünyaydı bu alet.
Bazı konserlerde tesisattan diğer processorler çalışmazken bu tık demezdi..
Uzun zamandır gitaristlik yapmıyorum, satsam olur..

Geri