Rutin

Demo için kayıtlara başladık şarkılar falan tamam. Teknik sorunlar dışında başka bir sorunumuz yok. En kısa zamanda şarkıları kaydedip yayınlamayı düşünüyoruz.... RUTİN

Erdy ve tüm arkadaşlar unutmayın Miscarry olarak herzaman yanınızdayız.Ben çalıştığım için arayamıyorum sizleri.Bir haftasonu görüşelim.Bir akşamda olabilir herhangibirimizde (dışarsı buz gibi malum)...

* Bu arada hodot senide bi siteden gümlettireyim bari kimse görmemiş terbiyesizliğini...

lemihan naber nasıl gidiyor, bayadır görüşemiyoruz! Msn olayı sana yönelik bir tavır değildi yanlış anlama, görmedim bukadar :)

Baboli bu arada yeni davulcunuz hayırlı uğurlu olsun, eee davulcuda hazır artık beraber bir konser verelim diyorum!

hadi iyi çalışmalar....

CherokeeKid demiş ki:
MaveriCK_id demiş ki:
lemihancım naber nasıl gidiyor, bayadır görüşemiyoruz! Msn olayı sana yönelik bir tavır değildi yanlış anlama, görmedim bukadar :)

Baboli bu arada yeni davulcunuz hayırlı uğurlu olsun, eee davulcuda hazır artık beraber bir konser verelim diyorum!

hadi iyi çalışmalar....
Oke sorun değil baba...Kızdım azcık ama olsun :D
---
Baba konser konusunu biliyosun bana kalsa hemen şimdi yapalım ama bu barlar o... çocukluğu yapıyolar...Bakalım Dungeon'la konuşacaz iki grup diye konuşalım bakalım ne olacak...

BrianMolko demiş ki:
CherokeeKid demiş ki:
MaveriCK_id demiş ki:
lemihancım naber nasıl gidiyor, bayadır görüşemiyoruz! Msn olayı sana yönelik bir tavır değildi yanlış anlama, görmedim bukadar :)

hadi iyi çalışmalar....
Oke sorun değil baba...Kızdım azcık ama olsun :D
---
Baba konser konusunu biliyosun bana kalsa hemen şimdi yapalım ama bu barlar o... çocukluğu yapıyolar...Bakalım Dungeon'la konuşacaz iki grup diye konuşalım bakalım ne olacak...
yapçez bilaader yapçeeeeğz!
Am...na bilem koyceeğğğzzz....! :D

Bitane yiyii bitane karakola atiii:)

peaaahhğğğ!

:metalhead

Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği anlaşılmayı güçleştirecek ölçüde yazım ve anlatım hatalarına sahip olduğundan yönetim tarafından silinmiştir. Kasıtlı olarak Türkçe'yi yanlış kullanmaya devam etmeniz durumunda siteden atılacaksınız. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

YÖNETİCİ NOTU : İMZANI DEÐİŞTİR (MAX. 3 SATIR)

Abim gelmiş beee :) Melih naber? Arkadaşlar, fotograflarımızı halleden ardakadş bu arada, hatirlatayım, stüdyo çekimlerimizi yapan ;) Neyse eywallah... ERdy, şu müzik ve sözleri getir artık bee!!!!....

:metalhead

Geri