B.C. Rich Special Edition IT Warlock SEWGITS

A

apo_1903_2

arkadaşlar baya zamandır araştırıyorum B.C. Rich Special Edition IT Warlock SEWGITS markasının bu modelinde takılı kaldım acaba gitarı kullanıp memnun kalan arkadaşlarım varmıdır forumda LTD alcaktım aman ESP gibi sanma falan dediler bende bc rich alım dedim.nasıl bir gitardır bilgisi olanlar paylaşırsa sevinirim.

birde nato gövde imiş bunun gövdesi ilerisi için emg taktırmaya elverişlimidir.şimdiden tşk...

Gitarı ilk defa görüyorum hiç denemedim. Birkaç bc rich denemiş olarak bu gitar için yorumum pek iç açıcı değildir. Tipi çekicidir bc rich lerin gerisi yalan. Sıfır almayı düşünüyorsan aynı fiyata daha kaliteli gitarlar alabilirsin ikinci el bazında. Parası çok olana bişi denmez tabiki ama yinede ikinci el piyasasında bir araştırma yapmak iyidir.

Doğrudur ESP sanma LTD leri. Kişisel görüşüm ESP den bile güzel modellerinin olduğudur. Bknz: Eclipse ve EC1000

Ha esp üst düzeylerde gitarlar üretirken ltd nin başlangıç seviyesi için bile gitarları vardır. Sana tavsiyem bu gitara çok fazla odaklanma zaten herşeyi geçtim çin üretimi. Vereceğin 800 900 liraya iyi bir kore belki japon üretimi bile bulursun.

Geri