7 telli elektro öneri lütfen :D

'Elektro Gitarlar' forumunda dogabalkis tarafından 27 Şubat 2010 tarihinde açılan konu

1. arkadaşlar ben 7 telli elektro gitar almaya karar verdim fakat buldugum bir ibanez gitar var ama hem fiyatı 1 milyardan asagıda olamsını istiyorum ehmde iyi bir gitar olamsını istiyorum.sizin bana önerebileceğiniz gitar varmı :D lütfen acil

2. rg7321 al madem.

3. 1000 TL den aşağı 2. el olur. Başka bir iki marka var ama ülkede satılmıyor, gümrük derken almaya değmez. Birtek RG73321 var 860 TL. o da sound olarak tatmin eder mi bilmem.

4. Para olsada Schecter C7 alabilsek. Zaten para olsa gitar yok piyasa da o ayrı mevzu...

5. Ben satıyorum diye değil ama İbanez prestige RG1527 nefis bir gitar.Fiyatı da malesef 1 den fazla çünkü üzerine dimarzio evolution manyetik takviyesi yaptım.Tabi doğal olarak masraflı oldu.
    Gitar herşeyiyle süper ama bu gitarı bir yerde bulabilirsen biraz manyetik desteğiyle 10 numara gitar oluyor

6. dean vendetta 1.7 önerebilirim.manyetik modifiyesi ile harika sonuçlar alırsın.gerçi kendi seside güzel.ben bu gitarı kullanmaktayım.şu ara gerçi başka gitar almak için satmaya çalışıyorum :D

7. Düşünürsen imzama bakalabilirsin.

Bu Sayfayı Paylaş