hangi akustik gitarı alsam? (yardım)

'Akustik & Klasik Gitarlar' forumunda sambora01 tarafından 22 Mart 2010 tarihinde açılan konu

1. butceme uygun yok ne yazık kı. bu gıtarlar hakkında ne dusunuyorsun

2. Takamine sadece ismiyle bile bir kalite belgesidir. Düşük model bile olsa belli bir güvenilirliği vardır.

3. washburn nasıl sızce?

4. ARKADAŞLAR BEN AMATÖRÜM GİTARLAR HAKKINDA PEK BİR BİLGİM YOK AMA BANA BELKİ SİZ YARDIM EDEBİLİRSİNİZ BEN BİR ELEKTRO GİTAR ALICAMDA 1000TL YE EN İYİ GİTAR HANGİSİ LÜTFEN BANA YARDIM EDİN KAZIK YEMEK İSTEMİYORUM :D

5. 1000 TL ye ikinci el alabileceğin en baba gitarların başını;

1-İbanez Prestige serisi
    2-Jackson DK serisi

Ayrıca 1000 TL ye sıfır gitar almayı düşünüyorsan yanlış hareket etmiş olursun. Gitara yeni başlayan birisi olarak bu kadar yüksek fiyatlı gitarlardan ziyade daha cüzi gitar al ki orasını burasını kurcala boz yap ve iyice ne nedir öğren. Biraz pişmek lazım yoksa 1000 TL ye alacağın gitarı şu halde aman bişi olmasın aman diyerek çalmaya korkarsın an gelir çok ciddi diyorum.

300-500 arası bir gitar al birde roland micro cube veya roland 15X - 20X amfilerinden al. Sana tavsiyem çok ciddiyim.

Asıl konu başlığı bu değil biraz alakasız bir yer oldu. Şu linke sorularını sorarsan cevap verenler olacaktır.
    http://turkrock.com/ftopic57189.html

6. Kazık yemekten ziyade eğer bir dükkana girip alacaksan peşin fiyatına indirim oluyor mu onu sor büyük olasılıkla olacaktır.Ama fazla para ödemen için %10 luk indirimi söylemiyorlar.Sen sor en azından 100 tl karda olursun...Saygılarımla

Bu Sayfayı Paylaş