Hangi akustik/klasik gitarı alsam? Yeni başlayanlar için tavsiye başlığı

hocam paraya kıydım

takamine sg128c aldım

prod_photo1_2113_1202133574.jpg

İyi akşamlar arkadaşlar yaş 17 arkadaşıma akustik elektro gitar almak istiyorum bende ibanez aeg8e var ona daha iyi bir şey 450 tl civarında bir şey almak istiyorum

http://www.mydukkan.com/urunler_detay.asp?id=4875&gid=705

İbaneze sempatim olduğu için(rg2550 kullanıyorum) direk buna baktım ama arkadaş ibanez seviyosun diye ibanez alma direk araştır dedi bende sorayım dedim gerçi 450 lirayada ibanezden iyi bir gitar göremedim orada ama yinede sorayım ben kız arkadaşımda 4 senedir klasik çalıyor almak istiyorum yardım ederseniz sevinirim.

Ucuz fiyata kaliteli akustik işinin piri Ibanez'dir. =) Kıza Cort hediye etmek biraz antipatik olabilir isim itibariyle... =))) İkinci el temiz Epi PR-5 bulabilirsen onlar da bu fiyat aralığının iyi gitarlarıdır.

Gül, dal, diken falan bunlar hep Ibanez'in uzmanlık alanıdır. =) Misal Ibanez AW40CE-NT (ilk gitarım).

Klavyedeki desenin adı Vine Inlay bu arada. =)
ibanez_aw40ce-nt.jpg

Ben ibanez rg2550 kullanıyorum kız arkadaşımada durmadan ibanez iyi ibanez kral ibanez bi tane dediğim için ondada bi sempati oluşmuştur ibaneze karşı ibanez almak istedim bende ibanez aeg8e akustik kullanıyorum memnunum ona biraz daha güzel bir gitar bakıyorum aslında

En iyisi bir gitar dükkanına gidip sorman, orada entonasyonu düzgün bir gitar alman. Çok derinlere inmene gerek yok çünkü belli bir fiyata kadar ciddi bir ton kalitesi elde edemezsin. O bile yeter başlangıç için. Paran varsa iyi kalite Takamine al.

Arkadaşlar 250 tl civarı yeni klasik gitar alıcam.Bundan önce hep elektro ile ilgilendiğimden pek bir bilgim yok klasik gitar markaları konusunda.En çok önerilen YAMAHA C40 oldu ama sizede bi danışmak istedim.Bu fiyata Alırsan pişman olmazsın iyi bi gitardır diyebiliceğiniz marka ve modellerini bekliyorum.Teşekkürler...

Bende 6 yıldır yamaha C40 kullanıyorum ve cok memnunum. Alırsan pişman olmassın ama yine de zevk meselesi.Kendin dene öyle karar ver alacagın gitara.

ARKADAŞLAR BEN AMATÖRÜM GİTARLAR HAKKINDA PEK BİR BİLGİM YOK AMA BANA BELKİ SİZ YARDIM EDEBİLİRSİNİZ BEN BİR ELEKTRO GİTAR ALICAMDA 1000TL YE EN İYİ GİTAR HANGİSİ LÜTFEN BANA YARDIM EDİN KAZIK YEMEK İSTEMİYORUM :D

Geri