RIVERSIDE @ Studio Live - 11 Mayıs 2010

'Forum Meydanı' forumunda RonJeremy tarafından 30 Mart 2010 tarihinde açılan konu

 1. [​IMG]

  RIVERSIDE
  11 MAYIS 2010 - Studio Live


  Avrupa’nın en önemli Progressive Rock gruplarından RIVERSIDE, 3 yıl aradan sonra tekrar İstanbul’da!

  Ülkemizde “Second Life Syndrome” albümü ile birlikte hatırı sayılır bir fan kitlesi kazanan ve Masstival 2007 sahnesindeki üstün performansları ile Türkiyeli müzikseverleri mest eden RIVERSIDE 2001 yılında kuruldu ve bugüne dek Out Of Myself, Second Life Syndrome, Rapid Eye Movement ve Anno Domini High Definition isminde 4 albüm yayınladı. Özellikle 2005 yılı albümleri Second Life Syndrome albümü ile sükse yapan grup en son 2009 yılında çıkardığı Anno Domini High Definition albümü ile gelip geçici bir grup olmadığını, Progressive Rock sahnesinin en önemli gruplarından biri olduğunu kanıtladı.

  Pink Floyd, Porcupine Tree, Opeth, Dream Theater ve Tool gibi grupların etkilerinin hissedildiği RIVERSIDE’ın Secondlife Syndrome albümü En İyi 100 Progressive Rock Albümü listesinde 43. sırada yer almaktadır.

  44 dakika 44 saniye süren Anno Domini High Definiton albümü ile bir çok rock, metal, progressive rock müzik dergisinden yüksek puanlar ve övgü dolu eleştiriler alan RIVERSIDE'ın 11 Mayıs'ta gerçekleşecek konseri bugüne dek HAIL!, OVER THE RAINBOW, GOD IS AN ASTRONAUT, KULTUR SHOCK, VINNIE MOORE ve MARILLION Türkiye konserlerini düzenleyen MOOD PRO tarafından düzenlenmekte.

  Konserin biletleri 20 Mart Cumartesi günü satışa çıkıyor. 15 Nisan'a kadar 30 TL'den satılacak olan biletler bu tarihten sonra 35 TL olacaktır. Konser günü kapıda ise 40 TL. İndirimli biletler sadece aşağıdaki satış noktalarında bulunmaktadır.

  PENA (Beşiktaş)
  HAMMER (Kadıköy)
  ZERO (Kadıköy)
  MEPHISTO (Beyoğlu)
  DOROCK (Beyoğlu)
  RIOT (Bakırköy)
  KIRKE (Bakırköy)


  Not: Konser için toplu bilet almak isteyen üniversite kulüpleri [email protected] adresine mail atıp taleplerini bildirebilirler.

  http://www.riverside.art.pl/
  http://www.myspace.com/riversidepl
  http://www.mood-pro.com
  http://www.studiolive.com.tr
  http://www.myspace.com/moodpro
  http://www.rockfm.com.tr
  http://www.yuxexes.com
   

Bu Sayfayı Paylaş