CASPIAN @ Studio Live - 25 Mayıs 2010

'Forum Meydanı' forumunda RonJeremy tarafından 30 Mart 2010 tarihinde açılan konu

 1. [​IMG]

  MOOD Pro ve B Yüzü sunar:

  CASPIAN 25 Mayıs’ta İstanbul’da !

  GOD IS AN ASTRONAUT'un Avrupa konserlerinin bir kısmında ön grup olan ve önümüzdeki sonbaharda da GOD IS AN ASTRONAUT ile birlikte ABD'yi turlayacak olan Post Rock’ın Amerika’daki en güçlü temsilcilerinden CASPIAN, Nisan ayında gerçekleştirdiği Amerika turnesinden sonra Mayıs ayında Avrupa turnesi kapsamında 25 Mayıs 2010 tarihinde İstanbul’da Studio Live’da!

  2005’te ilk EP’leri You Are the Conductor ile bile büyük ses getiren Beverlyli beşli CASPIAN 2007’de çıkardığı The Four Trees ile büyük bir patlama yaptı. 2009’da çıkardıkları ve şu ana kadar en başarılı işleri olan Tertia ile ise bu başarının bir tesadüf olmadığını bizlere gösterdi .Yeri geldiğinde sakin sularda dolanıp insanlara huzur veren CASPIAN, yer yer ise sert progresif tonlarıyla seyircileri kendilerine bağlamakta ve coşturmakta.

  25 Mayıs’ta Studio Live’da gerçekleşecek ve Istanbul’daki dinleyicileriyle ilk defa buluşacak olan CASPIAN, unutulmaz bir konser yaşatmak için sizleri bekliyor. Gecenin açılışını seçtikleri parçalarla B Yüzü DJ Set yaptıktan sonra, ortamı ısındırmak için bir de konuk grup sahne alacak.

  Müzikleriyle Mogwai, God Is An Astronaut, Mono gibi grupları çağrıştıran ve post rock'ın en iyi yeni yüzlerinden biri olan CASPIAN'ın ilk İstanbul konseri Studio Live'da gerçekleşecek.

  Konserin biletleri satışta. 30 Nisan'a kadar 25 TL'den satılacak olan biletler bu tarihten sonra 30 TL olacaktır. Konser günü kapıda ise 40 TL. İndirimli biletler sadece aşağıdaki satış noktalarında bulunmaktadır.

  PENA Müzik (Beşiktaş)
  MEPHISTO Kitabevi (Beyoğlu)
  DOROCK Bar (Beyoğlu)
  HAMMER Müzik (Kadıköy)
  ZERO Müzik (Kadıköy)
  RIOT (Bakırköy)
  KIRKE (Bakırköy)

  Not: Konser için toplu bilet almak isteyen üniversite kulüpleri [email protected] adresine mail atıp taleplerini bildirebilirler.

  http://www.caspianmusic.net
  http://www.myspace.com/caspiantheband
  http://www.mood-pro.com
  http://byuzu.blogspot.com/
  http://www.studiolive.com.tr
  http://www.myspace.com/moodpro
  http://www.rockfm.com.tr
  http://www.yuxexes.com
   

Bu Sayfayı Paylaş