Fransız Sokağı

'Forum Meydanı' forumunda reporter05 tarafından 7 Temmuz 2004 tarihinde açılan konu

1. Fransız Sokağı açıldı. bakalım kimin haberi var bu harika sokaktan. Bu sokak için görüşlerinizi belirtirseniz sevinirim

2. Ya tamam açılmış güzel de bence aptalca bir olay var neden girişte üst araması yapılıyor.
    Alt tarfı bir sokak yani...

3. aranması doğal çünkü bombalı biri girerse oraya ne sokak kalır ne de adam orda

4. ya bombacının işi yok orayamı atacak o zaman boğaz köğrüsünüden geçen araçları da arasınlar ozaman günde kaç araç geçiyor oradan bence saçma

5. Neresi bu fransız sokağı? Cezayir Sokağı farklı bir yer sanırım?

6. hayir onceden cezayir sokak'ti. daha sonra fransiz sokagi oldu. ama orda sakin bisey icmeye kalkmayin cunku herseyi euro degerinden satiyorlar. bu da ne kadar pahali bi sokak oldugunu belli edyo zaten

7. adından belli fransız sokağı nede olsa dimi milletin başka işi yokki

8. ya ben de ne zamandır merak içerisindeyim. gitmek görmek lazım. zaten panolora reklam da vermişler. artistler:)

9. ya boş verin gitmeyin ya elin fransızının sokağı euro ile kazık yemek isteyen gider o ayrı

10. niye sokaga giren herkes illa bi yere oturup para baymak zorunda mı?

11. hayır niye para versinki. korkmayın ama giriş paralı değil. gidin gezin çıkın. tabii orda tanıtımı yapılan ürünlerden de yemeği unutmayın :D

12. git gez kardeşim ben kedndimi aratmam ptal bir sokak için

13. sende ne adammışsın sanki adam seni elliyo :D xray den kapıdan geçer gibi geçeceksin

14. valla 25 haziranda nevizade'nin girişinde de polisler arama yapıyolardı ama çok kasıcı da olmuyodu.

15. bence de. adamlar seni düşünüyo. arama yapsalar ne olacak ki! bu arada nevizadenin önünde niye arama yapıyolar*

16. Ya hala gidemedim hergün taksimdeyim ama zahmet edip birkaç sokak aşağıya inemiyorum :twisted:

en kısa zamanda gidip,görüp yorumlarımı yazıcam :wink:

17. Ya güzel kardeşlerim niye adamı merakta bırakıp hasta ediyorsunuz.. Nerdedir bu fransız sokağı tam olarak, sokakta neler vardır , ne yapılır, bu sokak ne işe yarar, ücret durumu neye göre ve nasıldır.. Bunun gibi şeylere bir bilgi versenizde benim gibi olaya fransız kalanları bir aydınlatsanız..
    Sanırım taksimde ama ben uzun zamandır (RTN günü hariç) taksime çıkmadığım için yabancı kaldım bu durumlara..

18. ya gidemedim güseldir kesin:) fransız sokağında sevgilinle öpüşceksin romantik romantik fransız öpücüğü aklıma geldi yahuuu....

19. Evşen durumun vahim senin :lol:

20. Lan adam yerine koyan yokmu..

Bu Sayfayı Paylaş