300 Tl alınabilecek en iyi amfi tavsiyesi ?

'Elektro Gitar Ekipmanı' forumunda cemfrost tarafından 11 Nisan 2010 tarihinde açılan konu

1. Amfi tavsiyesi Line6 spider 4 önerenler var ne dersiniz
    Başka amfi tavsiyeniz varsa 300 Tl civarında öneri istiyorum.
    Şimdiden sağolun.

2. aynı sorular bende de vardı forumdaki bilirkişilere cok danıştım onlardan alıntı yapıyorum =) ; "biraz daha para biriktir 2. el marshall avt50 biriktiremiyorsan yine 2. el roland cube 30x"

3. cube 30 alırdım ikinci el. ama herkesin amfiden beklentisi farklı olabilir netekim.

4. Ibanez Roland Marshall hatta Randall onereceklerdir.Bence Line6 iyidir ben en son spiderIII de kalmısım demek 4 de varmıs.Gitarın ne hangi tür calıyosun ?

edit: ben bu yazıyı yazarken ustteki iki entry yoktu =) ironik =)

5. Tavsiyeleriniz için çok sağolun amatör sayılırım(onun için bir tarzım var diyemem :) .. ibanez 10g vardı daha önce onu satıp yeni amfi arayışına gittim çoğu kişi line6 önerdi özellikleri benimde ilgimi çekti.
    Aksi bir görüş yoksa yarın line6 spider 4 almayı düşünüyorum...

6. metal yapıyorsan inadına ibanez tbx15r diyorum, tam bir performans amfisi ;) metalle falan alakam olmaz diyorsan bence bi müzik mağazasında vox'lara göz at, hatta ikinci el hybrid bi vox falan bulursan tadından yenmez :)

7. Line 6 diyorum ben.

8. http://www.turkrock.com/ftopic121933.html

ilanımdaki amfiye bakmanı öneririm. tavsiye ettiğim amfilerdendir artık mxd35 olarak üretiliyor fakat mxd30 un kalitesi bir başka :) 50 liranda cebidne kalır tşeekkürler ilgilenirsen öm atabilrsn

9. İmzamdaki amfi iyidir. :D

10. bence bi ses kartı alıp daha iyi sound alabilirsin line 6 pod studio gx alabilirsin amfi yerine

Bu Sayfayı Paylaş