eskişehirde potans değiştirebilecek yer ???

'Elektro Gitarlar' forumunda dark_Rider tarafından 18 Nisan 2010 tarihinde açılan konu

1. eskişehirde potans değiştirebilecek yer varmı varsa nerededir ???

2. Çizmelikedi gitar atölyesi.

3. hmm adres???

4. Gugıla sorun, o yönlendirir.

5. Adresi tarif etsemde bulman zor, Eczacılığın arka taraflarında, karışık bir yerde. En iyisi Ufuk ya da Barış abiyle irtibata geçin. Barış Şahin(nienturi) gitarpedal.net te takılır.Ordan ö.m atarsanız kendisine buluşup halledebilirsiniz.

Kolay gelsin...

6. ok teşekkür ederim sağolun.

7. Yıllar sonra aynı soruyu sormak istiyorum. Maalesef Ufuk usta çalışmalarına ara verdi. Başka bu gitar tadilatı/tamiratıyla ilgilenen arkadaş var mı Eskişehir de?

8. özgür hoca var

9. Biraz açsak? Kimdir Özgür Hoca?

10. kusura bakmayın cepten yazdığım için açıklama yapamadım. Bizzat kendi gitarımda bir sorun olursa ona götürürüm hep . Kaliteli luthierdir. http://www.facebook.com/liutaio?fref=ts burada ulaşabilirsiniz.

11. ercan bilir de değiştirebilir kendisinin atölyesi bengisu müziğin karsısındaki pasajda

Polar Bear bunu beğendi.
  12. arkadaşlar benimde gitara bi sap - entonasyon ayarı yaptırmam lazım daha önce gitarınızı bakım yaptırdığınız memnun kaldığınız bir usta varmı eskişehir de?

13. Ercan Bilir'e bakım ve potans knobu değişimi için bırakmıştım gitarımı ve ilk günkünden daha iyi olmuştu alet

14. Ercan Usta(Bilir)'e gönül rahatlığıyla götürebilirsin. 3 yıldır en ufak şeyde rahatsız ederim hiç sıkıntı yaşamadım.

15. eyvallah nerededir Ercan ustanın yeri

16. Hocam tam nasıl tarif edeyim bilmiyorum ama stadyumun önündeki bankamatikler varya. Onun tam karşısındaki sokağa gir solunda bir avlulu pasaj var. İçeriye gir zaten görürsün orada tam yeri. Kusura bakma geç cevap için bu arada.ç

Bu Sayfayı Paylaş