Trabzonspor-1967

'Forum Meydanı' forumunda Zeratul tarafından 21 Nisan 2010 tarihinde açılan konu

1. Arkadaşlar Trabzonspor hakkındaki paylaşımlarımıza lütfen bu başlıktan devam edelim.
    Bu vesileyle başlıklarda bazen yaşanan görüntüleme problemini yaşamayacağımızı umuyoruz.

Not: Eski başlık Spor Forumu içerisinde arşiv amaçlı yer alacaktır.

2. hayırlra vesile olur inş. umutuda allah nasıl biliosa öyle yapsın.

3. O zaman yeni başlığa şöyle bir başlangıç uygun düşer sanırım.

Umut sen kazmasın, senin gibi futbolcunun ben ...

4. Beşiktaş-Trabzonspor maçında eski açıkta açılan "ts kendi kalene gol atma, uzungöl'e HES yaptırma" pankartından haberiniz var mı? ben isterdim ki siz burda bu konuyu şu ana kadar bin kez dile getireydiniz.

5. Burda sadece 3-4 kişiyiz dostum, buradaki azınlılığın duyarlılığından şüphen mi var dost tabiki karşıyız :D

6. hayır olay HES'lere karşı olmak değil. tabii ki HES'lere karşı olmak güzel birşey, zaten pankart ta o oluşumlara karşı olmanın bir tezahürü olarak açılıyor.
    ben, bahsetmekten kastım pankartın açılmadan önceki evveliyatı ve sonrasında açan kardeşlerimizin başına neler geldiği, bunlardan haberiniz var mı?

7. haberimiz yok. ne olmuşki pankartı açan çocuklara. ayrıca çok güzelde bi pankart açmışlar, ellerine sağlık.

8. Bahsedelim tabi Türkiye'de su sorunu yaşamayacak tek bölge Karadeniz ve Karadenizde artık ırmakların suları yabancıların oluyor ve bu iş o bölge halkının en zayıf noktası Trabzonspor üzerinden yapılıyor herkes seviniyor Trabzonspor HES'leri kazanıyor takım para kazanıyor diye ama malesef bu tamamen yalan ve bu sistem bizi suyumuzdan edecek Karadeniz'de bundan sonra insanların evine şu kontörlü saatlerden bağlayacaklar bir suyumuz vardı o da elimizden alınacak, pankartı açanlara ne oldu bilmiyorum ama bu ciddi bir sorun bugün bişey anlamıyoruz ama yarın herşey çok kötü olacak o yüzden derelerimize sahip çıkmamız gerekiyor ve bunun en güzelde stadımızda yapılması gerek ama malesef takım çok kötü bir çarkın içinde.

9. bir kere pankartı açanlar Beşiktaş-Trabzonspor maçında eski açık tribününde bulunan bir grup Beşiktaşlı abilerimiz ve kardeşlerimiz. Bu kardeşlerimiz maçın 61. dakikasında yukarıda bahsettiğim pankartı açıp anında polis tarafından gözaltına alınıyor.
    pankartın stada sokulma hadisesinin evveliyatı hakkında bana söylenenleri size şöyle özetliyim.
    bu pankartı hazırlayanlar, taksim taraflarında bir grup trabzonsporluyu görüp, "beyler bunu stadda açarmısınız" dediklerinde bunların üstlerine yürünüyor, tartaklanıyorlar.
    trabzonsporlulardan umduklarını bulamayan pankart sahipleri, bu sefer Beşiktaşlılar'a sığınıp, pankartı onlara veriyorlar ve ancak bu vesileyle pankart açılıyor. gerisi de gözaltı malum.

10. Olayın içindeki çocuklardan birinin blogunda okumuştum ben yaşananları.Polis tarafından bi parmağı kırılmış çocuğun sanırım.

11. Bu görüntüleme problemi bizim başlıkta olmuyordu da fener'in başlığına ne zaman girsem oluyodu :D

12. kardeşim memlekette su çok,napalım..kaynakları değerlendiriyoruz işte :D

13. yarında eskişehir maçı var bakalım napacuk

14. Geçen sene yarım kalan plaka çalışmasını bu akşam bitiririz inşallah :D

15. 2 galibiyet 2 beraberlikde bu iş tamam :) eskişehirde işimiz zor bence. 1-1 biter gibime gelio sanki.

16. Eskişehir açık futbol oynayacaktır. Defansımız hata yapmazsa rahat kazanırız gibi. Tabi orta sahadan veya defanstan sürpriz bir golcü! çıkarabilirsek. Malum bu sene golleri orta saha oyuncularımız atıyor. Sürpriz golcülerimiz. HH'ye selamlar olsun.

17. hiç futbol oynama niyetimiz yoktu. eskişehir çok kaçırdı. olan onura oldu, çocuk perişan oldu. onura ettiğim dualar kadar umuta beddua eder oldum. heder oldum heder oldum.

18. Böyle boktan maç mı olur ya, Umut'a bişey diyemiyorum bile artık. :D

Bu Sayfayı Paylaş