Galatasaray SK-1905

'Forum Meydanı' forumunda Zeratul tarafından 21 Nisan 2010 tarihinde açılan konu

1. Arkadaşlar Galatasaray hakkındaki paylaşımlarımıza lütfen bu başlıktan devam edelim.
    Bu vesileyle başlıklarda bazen yaşanan görüntüleme problemini yaşamayacağımızı umuyoruz.

Not: Eski başlık Spor Forumu içerisinde arşiv amaçlı yer alacaktır.

2. Yerinde oldu bu. :)

Köletacirispor'un (Pardon, Kayserispor) kadro dışı bıraktığı, prensipte anlaştığımız yeni aslan Ali Turan, bizimle ilk idmanına çıkmış. Hayırlı olsun.

Mehmet Topal'a Valencia talipmiş, hadi inşallah dedikodu değildir. :)

Galatasaray Futbol Takımı, Bursaspor'a yatmayacak arkadaş! Maçı kaybetme ihtimali her zaman var; ama bu takım, Bursaspor'a yat-ma-ya-cak! Mantıksız iddiaların daniskası..

Bursaspor maçı biletleri satışa çıkmış:

GSCC, Aliağa Petkim'le bugün, saat 18.00'de karşılaşacak. Skyturk maçı canlı veriyormuş.

Galatasaray Erkek Voleybol Takımı da yarın, saat 18.30'da Ziraat Bankası karşısında Teledünya Türkiye Kupası Finali'nin ilk maçını oynayacak.

TT Arena'nın çatısının takılmasına başlandı.

Galatasaray'dan kısa kısa haberler böyle.. :)

3. sizin eski açık'ın ismi "kale arkası kapalı" mı oldu? vallahi ilk kez duyuyor ve görüyorum. yeni açık'a göre de fiyat farkı epey var bence, enteresan.

4. Bu sene mangırları toplamak için yapıldı o. :) Biri Galatasaray Sözlük'te "Götünden element uydurmak" şeklinde özetlemişti konuyu. :lol:

5. fena dememiş bence.
    ultraslan eski açığa geçtiği için (yani şimdiki adıyla kale arkası kapalı :)) oraya gitmenin bir bedeli var demek te aynı anlama geliyor aslında yeni açıkla eski açık arasındaki fiyat farkını açıklamak için.başka şeyler de söylerim de gerek yok, yanlış anlayanlar çıkar, uğraşmaya gerek yok şimdi :)

6. Ultraslan kanayan yara. Söyleyeceğini düşündüğüm şeyleri dile getirirsen, şahsen yanlış anlamam ama derin meseleler onlar. Tribün hakimiyeti çok çok olan insanların gelip burda konuşması gerekir.

7. sizin tribünü bilmem etmem fakat yeni açık ile eski açık arasındaki fiyat farkının olmasını birşeylere bağlayabilirim az çok tribün kültürü olan bir insan olarak.
    tribünlerde konum gerekçesiyle aynı açıya sahip tribünlerin bilet fiyatları genellikle eşdeğerdir (bahsettiğimiz konu gibi istisnalar hariç). ali samiyen stadyumunda yeni açık tribünü ile eski adıyla eski açık şimdiki adıyla "kale arkası kapalı" tribünü konum olarak aynı niteliktedir. ikisi de konum olarak kale arkasındadır.
    aradaki fiyat farkı ise tamamıyla bir taraftar grubunun o tribünde bulunmasından ileri gelmektedir bence. eğer gerçek sebebini bilen bi gs'li arkadaş varsa buraya yazar, biz de öğrenmiş oluruz bu vesileyle.

8. Yok Joseph, yanlış anladın. Tribün hakimiyeti derken, GS tribününe hakimiyetten bahsettim. Yoksa o bağladıklarını falan biz çoktan bağladık da TT Arena'dan falan medet umuyoruz işte.

9. Topal Valencia ile şaka maka anlaşmış.Hadi hayırlısı.

10. getsin gavat ya o da malın teki...

bizim takıma güzel 2 ön libero birde neill in yanına adam gibi bir stoper lazım

11. 4 milyon € vermiş cimri totoşlar , bizimkiler 6-7 falan diyorlardı. Bana kalsa 4'e bile gönderirim de :)) neyse işte

12. mehmet topal cok iyi ya üzüldüm acıkcası

13. Üzülerek söylüyorum ki , kaderimiz bugünkü maça bağlı. Yenersek ligi en iyi şekilde bitireceğiz , yenemezsek güle güle Devler Ligi , hoşgeldin Avrupa Ligi [ismi bu muydu emin değilim]

14. ihtimali %1 bile deil gözümde ama fb yenilip, gs yenerse bak o zaman şenliğe =)) istediğimde o aslında bursa 1. , gs 2. olsun :p

15. Çok samimi isteğim FBGS'nin ligi ilk iki sırada bitirmesi, ki bence öyle de olacak. Şampiyonlar ligine iki tane sikko takım gitmesin bu sene de, tur atlamamız lazım,ülke puanları agd. Ayrıca ben GS ile bir de Avrupa'da karşılaşma ihtimalini seviyorum :D

16. Erkekler voleybol Türkiye kupasında 2.olduk.

17. UEFA Avrupa Ligi'ne kafam girsin. Bursa'ya yatalım, Fener şampiyon olmasın diyen salaklara iyice g*tüm başım bacağım girsin. Hakikaten zekasında sorun var bu insanların.

18. Aynen bu maçı kazanıp Şampiyonlar Ligine katılma şansını yakalamamız lazım.Dünyanın parasını harcayıp yıldızları getiriyosun takıma sonra Avrupa Ligine tamah ediyosun yok öyle iş...

19. ok 3. olduk kasmayın :D

20. Kaşınmayın bence , Avrupa'da çakarız size gibime geliyor :D :D

Bu Sayfayı Paylaş