Beyoğlu Gazetesi

'Forum Meydanı' forumunda reporter05 tarafından 8 Temmuz 2004 tarihinde açılan konu

1. merhaba bilmem kimse daha önce Beyoğlu Gazetesi'ni İstiklal Caddesi'nde satılırken gördümü. ilk satılmaya başlandığında çok güzel bir şey diye aklımdan geçirmiştim. daha sonra ise giderek görmemeye başladım Beyoğlu'nun sesi Beyoğlu Gazetesi'ni. ama ilk okuduğumda çok beğendim. Çünkü Beyoğlu ile ilgili her şeyi bu gazetede bulabirdim.

2. Gökhan reklam yapma !
    sen önce bizim haberimizi çıkar :)

3. vay ne reklami :) ben sizin haberinizi cikaricam sen mailine bak anlarsin. :) hem de sesini cikarma ben bu topigi insanlarin gazete hakkindaki gorusunu ogrenmeye calisiyorum

4. benim hiç haberim yoktu bu gazeteden nerde satılıyo? almak okumak lazım.

5. evet

beyoğlunun her yerinde ve kadıköy üzküdar gibi yerlerde satılıyor.

6. her yerinde derken?

7. beyoğlu ve diğer söylediğim yerlerdeki gazete bayilerinde satılıyor. çok güzel bir gazete. kültür sanata meraklıysanız tam size göre. her haftada ünlü biriyle söyleşi yapıyorlar

8. ...

beyoğlu ve diğer söylediğim yerlerdeki gazete bayilerinde satılıyor. çok güzel bir gazete. kültür sanata meraklıysanız tam size göre. her haftada ünlü biriyle söyleşi yapıyorlar

9. ya kimse bu gazeteyi okumuyo mu? bir de burada ben kültür sanat manyağıyım diyenler var. beyoğlu gibi bir yerde hiçbir destek almadan bir gazete yayın yapıyor ve bu gazeteyi Yaşar Kemal, Murathan Mungan gibi ünlü kişiler okuyor. Hatta bir dönem Murathan Mungan bu gazetede yazarlıkta yaptı gerçi istendiği zaman yazılarını gönderiyor gazeteye

10. Kültür sanat çok açık bir konudur ilgilenirim ama herşeyi takip etmek zorunda değilim bütün gazeteleri alıp bütün köşe yazılarını okuyamam beyoğlu gazetesi kötü bir gazete değil elbette ama sanki okumak zorundaymışız gibi birşey yazmışsın ....

11. Okumuyorum, allahın dağında olan b.çekmenin; büyükçekmenin sesi gazetesi var sen okuyormusun onu bakayım orda da ben yazıyorum :lol: ( gaste ismi tamamen sallama ) birde kültür sanat adamıyım diyorsun :twisted: . Ne adamsın ya sabah sabah gerdin beni

12. ben sizi germek için yazmadım. hem de okumak zorunda da değilsin cornflakegirl hanım. burada bir sürü entelim diye geçinen adam var onlaraydı lafım. Beyoğlu gibi bir yerdeki haberlerden bütün entelim diye geçinenler haberdar olmak ister. hem de bu gazeteyi okumak için illada entel olmaya gerek yok. yanlış anlaşıldıysam özür dilerim hehehe

13. cornflake girl hanım mı ¿ Bak bu hoşuma gitti :wink: ama çok saçma bir laf etmişsin yaşar kemal bile okuyor gibi o adamı severim ama referans olarak kullanılıcak birşey değil gazete okumak .Onun her okuduğu şeyi okuyamam ya herkes yaşar kemal olamaz ve olmamalı da !
    Saygılar

14. gazeteyi okuyor derken ornek vermek istedim. orda sacmaladigimi ben de biliyorum. ama yasar kemal de bu gazeteye yardim eden biri. hem haber cikmadi diye de sinirlenme.

Bu Sayfayı Paylaş