Muzikaletleri.net Alışveriş Sitesi Hakkında..

Selamlar,
Marshall DSL-201 JCM 2000 amfi ararken www.muzikaletleri.net sitesini buldum. Başka yerlerde stokta olmayan ve en az 2000 TL fiyatı olan bu amfi, hem stokta görünüyor hem de piyasaysa göre oldukça ucuz bir fiyata.
http://www.muzikaletleri.net/DSL-401-JCM2000-Elektro-Gitar-Amfisi,PR-1822.html

Sadece bu amfi için değil diğer ekipmanlar da başka yerlerden daha ucuz.

Ancak bu siteyi daha önce hiç duymadığım ve alışveriş yapan birisini de tanımadığım için güvenemedim. Buradan alışveriş yapanlar ya da bilgisi olanlar varsa ve paylaşırlarsa çok sevinirim.

Atakan iletişim müzik bilgisayar gıda sağlık
ith.ihr.san.tic.ltd.şti.
Tel. :0212 661 88 50 - Fax : 0212 310 24 10
Sağlam duruyor, arada bir bu tarz fiyatlar çıkması normal, 128bit ssl şifreleme de var sitede, bence bir ara stok sor, fiyat güncelliğini sor, aynı şirket vodafone bayiliği vs. de yapıyor, dediğim gibi en garanti yok telefon ama sağlam duruyor.

bende müzikaletleri.net ten bir kaç ürün bakmıştım vakti zamanında fakat pek güvenilir gelmedi fiyatları çok garip bazıları çok yüksek bazılarıda bedava. ben farklı site olarak diyezmuzik.com dan alışveriş yapmıştım. istediğim gitar ve amfi zamanında ve sorunsuz elime ulaştı. orda da fiyatlar gayet uygun geçen hafta yine alışverişlerim oldu sorunsuz bir site.

Geri