Lambalı Amfi Tavsiyesi

'Elektro Gitar Ekipmanı' forumunda midnight_poet tarafından 7 Mayıs 2010 tarihinde açılan konu

1. Arkadaşlar, Fender'in olabilecek en hesaplı lambalı amfisi hangisidir?

Esasen 400 TL civarında bir bütçem var. Daha önce kullandığım aletlerde kafama yatan tonu Fender'de bulabildiğim için onu tercih ediyor olsam da alternatif önerilerinize de açığım.

Epiphone valve jr da tavsiye edildi ama sanırım bütçemi aşıyor. Bir diğeri Fender Champion 600 tavsiye etti... Mydukkan'dan gördüğüm kadarıyla fiyatı pahalı ve stokta yok.

Önerilerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

2. full lambalı değil ama marshalın ingiliz yapımı avt serileri güzel oluyor diye duymustum..

3. Eğer Laney düşünürsen cub10 derim.. en hesaplısı o

4. krank derim

5. Valla 400Tl ye Fender amfi bulmak imkansız gibi bir şey, Krank bulmak imkansız ötesi...

6. Fender Turkiye'de bulamazsin 400 liraya hurda olmasi gerek.Biraz daha biriktir avt falan alacagina 1100 liraya blues jr satan gormustum...

7. O fiyata alabileceğin en lambalı amfi avt20 olabilir herhalde.

8. Laney

Yorumlar için teşekkür ederim. Sanırım Laney en iyi seçim gibi duruyor şu aşamada.

9. ben laney cub10 kullanıyorum. kesinlikle süper alet.

10. KoNt87

KoNt87

866
    147
    705
    avt iyi tercih olur.
    fakat 100lira daha çıkarsan bu bütçeyle avt 20 alacağına 100 lira fazlasına avt 50 alabilirsin.
    +ları hacim,ton ve efekt olup
    -leri ise duvara vuran komşular olacaktır.
    Sesi cok acmadığın sürece pek sorun cıkaracağını sanmam.
    Giyisi dolabına koyarsan baya bi emer de sesi.
    Şahsen benim planım bu :))

11. Fender FM 25R aldım. Açtığım konuyla alakasız oldu haliyle ama açıkçası bu kadar iyi bir şey beklemiyordum...

12. hayırlı olsun da adam fender amfi sormuş önerilere bak:D

13. İlk mesajında alternatiflere de açığım demiş. Onun için alternatifler önerilmiş 400TL ye lambalı Fender bulamayacağı için.

14. Adam alternatif önerilerinizi merak ediyorum demiş,dolayısı ile her türlü amfi öneri olarak sunulabilir...Ben de merak ediyorum nerenizle okuyorsunuz yazılanları?

15. sana ne semizotu her yerde bitme yeter artık ya!

16. Nasıl sana ne? bize laf atıyorsun biz cevabını verince mi alınıyorsun?

17. yu_ef

yu_ef

3
    0
    100
    400 tl ye full lambali anfi bulabilcegini sanmiyorum ama biraz daha para biriktirirsen alinabilcek full lambali anfiler var suan mydukkanda bugeralar var tabi 400 den cok daha fazla ama alabilcegin full lambali en ucuz anfidir.

Bu Sayfayı Paylaş