elektro gitar tavsiye.

'Elektro Gitarlar' forumunda Kalpsiz tarafından 12 Mayıs 2010 tarihinde açılan konu

1. Herkese selamlar iyi forumlar forumunuza yeni üye olmaktayım.
    Deneyim ve tecrübelerinizden yararlanarak öğrenmek istediğim tavsiyeler olucak hatalarım veya yanlışlarım olursa kusura bakmayınız...
    1000-1500 tl bütçem var gitar + anfi tavsiyesi istemekteyim pedalı 2inci aşamada düşünüyorum ama ilk aşamada bu bütçe ile iyi birşeyler almak istiyorum.
    Daha önce 3 yıllık klasik gitar tecrübem olmustur elektroyla pek ilgisi olmasada baslangıc seviyesi için yeterli olabileceğini düşünüyorum
    müzik tarzı: metallica megadeth ironmaiden vb.. gruplar sert tonlar alabileceğim bir gitar arıyorum.Marka olarak ilk başta düşündüklerim Jackson İbanez gibi markalar.Gitar tavsiyesi 2. el veya 0 olabilir..
    Şuanlık ev ortamında ve studio ortamında çalacağım ilerki zamanlarda sahnede beni yarı yolda bırakmayacak bi gitar arıyorum eksik anlattıgım yada yanlış telafüz ettiğim konular olabilir affola Herkese cvpları için teşekkürler...

2. Konuyu yanlıs yere açtım herhalde sabitin içine aktarılırsa tepki almamıs olurum acemiliğime bağlayın:)

3. guitorology konuyu dediğin yere açtım yardımın için teşekkürler

Bu Sayfayı Paylaş