non-stop cd yazma Wave Lab??

'Müzik Teknolojileri & Kayıt Forumu' forumunda bccsug tarafından 12 Temmuz 2004 tarihinde açılan konu

1. Wave Lab4 ile cd yazamıyorum cd-room u görmuyor program.Bunun için bir çözüm öneriniz varmıdır acaba.Birde parçaları cd ye yazarken non-stop nasıl yazabilirim.Yardımlarınızı bekliyorum
    Kolay Gelsin...

Bccsug

2. --Cdrom u görüyordurda cdrw yi görmüyordur herhalde.Wavelab klasöründe vobdriverreg adında birşeyler olsa gerek.Ona tıkla ve kendini saygı ve sevgiyle bir tanıt bakalım.İşe yarar herhalde.
    --Non stop yazmayı ben beceremedim.En fazla 700mb yazabildim.Ama sen ''nonstop yazmak''
    terimiyle şarkıların birbirlerine tutunup ,hiç ara vermeden çalsın demek istiyorsan ,o zaman biraz help menülerini okuyup, sarkı aralarındaki boşluğu 0 lıya bilirsin Wlab da.Olmadı Nero satın al,o klip bile yapıyor şarkılara,mix bile yapabiliyormuş diye duydum . :roll: :roll: :roll: ehe eki eki

3. Nero redbooka uygun audio cd yapmaya elverişli değil o nedenle wavelab ile yazmak gerekiyor.

4. Master cd yazmıyorsan ,arabada dinlemek için basıyorsan RB standartına ihtiyacın olmaz sanırım :oops: .Zaten espri yapmak istemiştim Selçuk. 8)

5. muratengin senin bu espirili yaklaşımına hastayım :evil:

Master cd yazmaktan bahsediyorum.
    Soruma yanıt alamadım

Kolay gelsin...

Bccsug

6. Geçmiş olsun bccsug :lol:
    İlk sorunun yanıtı yukarıda,ikinci sorunun yanıtı şu olabilir mi?
    -Diyelim ki 3 adet şarkını peşi sıra birbirine ekledin(Bunu sequncer programında yahut WLab da yapmak mümkün).
    -Daha sonra tek bir stereo wav dosyamızı Wlab da açalım.
    -Dosyamızın üzerinde saniyelerin yazdığı barın üzerinde durup sağ clik yapalım.
    -Çıkan menüden ''New Marker'' ı seçelim.
    -Çıkan menüden ''CD Track Splice' ı işaretliyelim ve OK diyelim.
    -Wav ımızın saniye kısmında kırmızı bir marker belirmiş olsa gerek.Onu faremizle cd de ikinci kanalın nereden başlamasını istiyorsak oraya çekelim.
    -Aynı işlemi diğer şarkılar içinde uygulayıp wav ımızı kaydedelim.
    -File=)New=)Basic Audio CD ye gidelim.Şarkımızı ekleyelim ve CD mizi basalım. :idea:

7. Şunu baştan şöyle anlatıverseydinya yahu :)
    Teşekkürler muratengin
    Sorun çözüldü :D

Kolay gelsin...

Bccsug

Bu Sayfayı Paylaş