Raven Woods

Türk black metalinde yeni bir soluk...Gerçekten çok güzel müzik yapıyorlar,fakat maddî imkânsızlıklar yine işte...Voklaistleri özellikle işi çok iyi biliyor bence...

Heytt Kankalar yav onlar
:metalhead

Vocals: Aybars Altay
Guitars: Cihan Engin
Guitars: Cihan Akün
Bass Guitar: Ferhat Unsu
Drums: Ozan Yıldırım

website: www.ravenwoods.net

Cihan, Aybars, Ozan hepsini öptüm :elsalla ..
Yaptıkları işler çok güzel ve kaliteli. Gecen senede bandrollü bir EP çıkarmışlardı.Neler çektiler kayıdı çıkarırken tanık oldum, ki album zaten 2001 de bitirilmişti yani düşünün..2003te anca çıkabildi..
Gitar çalmaya başlamam gitarisleri Cihan sayesinde oldu sağolsun gitar çalmayı güzelce öğretti..
En son gecen sene Saklıkentteki MetalStageFest te izlemiştim kankalar iyidirler yani...

Ama bu aralar biraz uzak kaldılar sanırsam hiç konser haberleri gelmiyor..
Başarılarınızın devamını diliyorum...
hepinizi öpüyorum..

abi yanlış yerde açılmış bence turkrock a yollayın gerçi albüm çıkaran profesyonel miş gibi bir izlenim bırakmak istemiyorum ama bence iyi bir grup

Adamları bir türlü canlı dinleme olanağına kavuşamadım.Ne diyelim türkiyedeki her metal grubu gibi şanssızlar hatta hepsinden daha fazlalar sanırım.

Cyberknight iyi güzelde her zaman Ankara'da verdilen konseri sanırım.
Ama Raven Woods kayıtları pek kaliteli değil ama bana yetti. Bence Amatör lafının geçmemesi gereken bir grup. TurkRock'a daha çok yakışıyo. Tarzı gothic, doom. Darkest will Rise hastasıyım. Uff kim koydu bunu amatöre keserim onu. ;)

Açıkcası Ravenwoods'da kadro deişiklii olduğunda, eywah gurup bitti galiba dedim içimden. Ama Ozan bateri olayında aldı yürüdü. Aybars ise hiç tahmin edemeyeceğim bir performans gösterdi...Ravenwoods bir anda hiç sorun olmadan dim dik ayaktaydı. İlk defa onları Eskişehirdeki Zoo Fest'de izledim yeni vokalleri ile falan. Doğrusu gurup çalmaya başladığında yorgunluktan dolayı yan gelip yattığım yerden kalkıp şaşkınlıkla en önde yerimi almıştım. O zamanki bazı kendi dışlarındaki aksiliklere rağmen bence oldukça iyiydiler. "In Silent Agony..." albümünüz kapak tasarımından herşeyine kadar süper olmuş.. Korkut'un da ellerine sağlık. Ravenwoods'un da enerjilerine... Sevgiler...

Arkadaşlar burda RW için yazılanları okumak çok güzel bir duygu bazı şeyleri başarmışsak ne mutlu bize (Erinç sağol kanka:) çok teşekkürler herkese åybars RW
BLACK METAL IST KRIEG!!!! :twisted:

Ravenwoods u bende ilk kez saklıkent te dinlemiştim... Hatta biraz ilginç ama bugun arkadaşlara örnek olarak sizin tarzınızı gösterdim... ciddi anlamda cok başarılısınız ama biraz daha fazla konser bekliyoruz sizlerden... BAŞARILAR ;)

krullgard yakışıklı elemanmışın :D eheüe abi bu başlığı turkrock a alırsak yakın zamanda sabir forum haline gelir sonuçta guptan biri aramızda haydi arkadaşalr el ele

Şu an için konserleri iptal ettik albüm kaydı için hazırlanıyoruz RW için hiç bir duraksama söz konusu değil.Albüm kaydından sonra önümüze çıkan sağlam konserleri değerlendiricez. (s_hifty teşekkür ettim bu arada)

cyberknight demiş ki:
E gerçekten dinlemek isteyen eninde sonunda bir yerde yakalardı sanırım.Yeterince sayıda konser verdiler çünkü...Başarılar...

Tabi yaa nasıl unuturum eskişehir zoo festte bende izledim.(Rockstation 5 di sanırım kapıda kaldık ben orda takıldım)

Yeni vokallerini beğendim Krullgard sensin galiba resimden tam çıkaramadım.

Gruptan bir haber verin sevindirin bizi?

Şu anda piyasada olan bütün profesyonel grupların albumlerinden bile daha özenerek ve emek harcanarak yapılmış bandrollü EP niz, bana burada olmamanız gerektiğini düşündürüyor..
Başlığınız "Turk rock" da mı olmalı acaba?

Geri