Custom Gitar Yaptıracagım onerilerinizi bekliyorum

Re: herkese selam

jediozi demiş ki:
valla dostlar burada sizinle aynı duyguşarı payşaşıyorum hemen hemen.bende yıllarca washburn du ibanezdi jackson dı derken tünelin taşlarını eskittim.sonra artık karar verdim ki hiç bir gitar istediğim şeyi veremiyor.zaten custom olayıda bu düşünceyle başlıyor.les paul tonu çok mükemmel ama sololarda sıçıyor bir malmsteen gibi parlak tonlar veremiyor eşşek ölüsü gibide ağır bir ağacı var(maun)jackson tonu sanki nezleli biri gibi ama neck müthiş.ibanez neck sanki elinde 2 klavye var gibi tip çok ii çalınıi güzel ama ıhlamur ağacı çok zayıf ve sağır bir ağaç.fender strat parlak tonlar kalın klvaye yeni nesillerde ve dip sesten bulantı yapıyor adama.eee ne yapıcaz dedim babacım.prs süper ama el değmiyor usa lere santana 8000 euro.o zaman custom yapıcaz dedim.asım abinin yaptığını öğrendim asım can gündüz.netten mail attım.baba dedim böle böle.
tamam dedi ozan kardeş bir iki resim attı yaptıklarından.mükemmellerdi gerçekten.6 ayda bitti.eğer isteyen olursa özelliklerini ve resimlerini atatrım.sevgiler.customı ii düşünün tek size özel olucak unik dünyada tek sizde.ve en güzel sesi vericek.patates soyar gibi ağacınızı soymicaklar.elle yavaş yavaş olucak.
Maun Agir bir agac degil

Geri