DeM (Rock-Pop-Disco) - Ankara

Göktuğcum senden önce davranabilirim dimi? =) Şimdi 31 Aralık Gecesi Herkesi Trafo Rock Bar'a bekliyoruz.. Yılbaşında Dem'le Trafo'da Dem'lenelim... =) Trafo Rock Bar Konur Sokak Dost Kitabevi Karşısında!!! Bekleriz efenim.. =)

Herkesin yeni yılını kutluyoruz...Nice yıllara eksilmeyen sevginizle yine hep birlikte girmek dileğiyle...

31 Aralık gecesi Trafo Bar'da sizinle birlikteyiz.Bizimle eğlenmek, coşmak, hüzünlenmek isteyen herkesi bekliyoruz!!!

ylbasiwebbykcopygn2.jpg

NOT: 1) Bu haftalık BİZİZ Bar'da sahne almıyoruz. Yeni yıldaki program durumu, sahne alacağımız mekanlar vs. sitemizden ve buralardan takip edebilirsiniz.

2) Haftaya Cumartesi yani 5 Ocak akşamı Bursa KAT-3 Bar'da tekrar Bursalı Rockseverlerle buluşuyoruz.

DeM'li kalın...

2007 DeM yılı oldu!

taze taze ilk yılbaşı performans yorumunu ben yazıyım.. demin bizizde çıkacağını düşünerek bu gece için mekan ararken bizizden başlamıştım en sonunda bu siteden Trafo'da çıkacağını öğrendim..akabinde gittik dinledik güzeldi.. ses sisteminden kaynaklı sanırım ses sanki kısık gibiydi normalden azdı yani...Dem'i bu kadrosuyla ilk defa izleme fırsatı buldum..eskisine nazaran daha yumuşak tonlara bürünmüş sanki..Göktuğ aynı Göktuğ o ayrı konu.. :) ..bu gece için teşekkürler efendim..

Bu güzel yeni yıldan herkes elinden geldiğince faydalanmaya çalışsın!!!Çünkü güzel şeyler getirecek herkese...

5 OCAK Cumartesi akşamı 22:30 gibi BURSA - KAT3 Bar'da Bursalı müzikseverlerle birlikteyiz tekrar.

Haftaya BİZİZ Bar'daki programlara devam.(Özledik mi ne :) )

Başlayacak diğer programları da bildirmek üzere...

DeM'li kalın...

geç oldu biras ama; yılbasında az kalmıs olsakta her snsinde hunharca eglendik :D yeni kadroda güsel olmus efenim DEM e herbişi yakısıo :D öslemişiz yauw grsrsss....

DeM, "HP İLE HAYATINIZI TASARLAYIN" adlı yarışmada ilk üç grup arasına girerek, 31 Ocak 2008'de İstanbul, Esma Sultan Yalı'sında düzenlenecek olan final partisinde te sahne alacak.

İlgilenenlere duyurulur..

DeM Cover Project, artık her CUMA akşamı saat 22:30'dan itibaren Ankara'da Biziz Bar'da...

http://www.demiz.biz

http://www.myspace.com/demtr

Adres:
BİZİZ Bar
Tunalı Caddesi 106/6
Kavaklıdere/Ankara

Eğlence garantili repertuarıyla güzel bir Cuma akşamı için yıllardır bizi yalnız bırakmayan herkesi artık BİZİZ Bar'da daha da uzun süre DeM'lenmeye bekliyoruz...

Göktuğ ŞAHİN - Vokal
Aydoğan Uçar – Bas Gitar
Caner Şahin – Elektro Gitar
C. Mert Bulut - Davullar
Özgür Aksüyek - Klavye

DeM'li kalın...

"HP Design Your Life" adlı bir yarışmanın finali dolayısıyla 31 OCAK Perşembe saat 18:30'da Esma Sultan Yalısı (İstanbul)'nda gerçekleşecek bir organizasyonda yer alacağız.Bizlerle birlikte Nil Karaibrahimgil ve CEZA da sahne alacak.

Bizi sevenleri desteklemeye ve eğlenmeye bekliyoruz.

DeM'li kalın...

NOT:
* 30 OCAK Çarşamba akşamı saat 20:00'den itibaren İnsula Rock Bar (AnkarA) (her Çarşamba)
** 1 ŞUBAT Cuma akşamı saat 22:30'dan itibaren BİZİZ Bar (Ankara) (her Cuma)

www.demiz.biz

--> 2 Şubat CUMARTESİ @ 20:00 @ İnsula Rock Bar (Ankara)

--> 2 Şubat CUMARTESİ @ 24:30 @ Tunalı Gölge Bar (Ankara)

Yani bu akşam DeM olarak önce insula rock Bar sonra da Tunalı Gölge Bar'da sizleri bekliyor olacağız.DeM'lenmek üzere...

Ayrıca çok güzel bir haberimiz var!!!"HP - Design Your Life" adlı yarışmada 1. olduk.Bizi başından sonuna destekleyen herkese çok teşekkürler.Sırada Berlin var...

DeM'li kalın...

Çok teşekkürler :)

Grupça çok güzel bir gece yaşadık tüm ekip.Yolculuğundan yorgunluğuna yarışma gününne akşamına yarışmasına finaline gecesine ertesi gününe herşey 4-4'lüktü ve çok güzeldi!Tekrardan herkese çok teşekkürler...

Birincinin açıklanmasından sonra bizi tekrar sahneye davet ettiler ve o kafalarla,heyecanla,sevinçle şarkının tekrar performansını gerçekleştirdik.İzlemek isteyenler:

www.hayatinitasarla.com

DeM'li kalın...

Selam Göktug, merhaba Dem...
Sizi Esma Sultan Yalısı'nda destekleyemedim
ama bu HP - Design Your Life'da 1. oldugununuz haberine
cok sevindim. Ne güzel, gitmisiniz, hem güzel bir gece
yasamıs, dört dörtluk zaman gecirmis, hemde birinci olup
gelmisiniz. Tebrik ediyorum. Simdi izledim performansınızı
da röportajınızı da www.hayatinitasarla.com adresinden.
Her defasında bestelerinizi ne kadar cok sevdigimi söylüyorum
Göktug'cum sana, yinelememe gerek yok heralde. Dün uzun
bir süreden sonra bari Insula'da izleyebildim sizi. Yogunlugun
gözü kör olsun! Bir dahaki sefere de Gölge Tunalı'da izlerim
umarım. Başarılarınızın devamını diliyorum.

O günkü zaferin en baş tanıklarından olarak canı gönülden önce DeM i sonrada Göktuğ yu tebrik ediyorum...
Hayatımda hiç bu kadar heyecanlanmamış ve hayatımda çok önemli yere sahip biri için bu kadar çok gurur duymamıştım...
DeM birinci oldu dendiği andaki mutluluğumu kelimelerle anlatmam yanlış olur...
Yarışmaya gidişimiz yarışma anı istanbul istanbul sonrası uçakla dönüş fevkalede güzeldi....
Eminim ki DeM ve tabi ki Göktuğ Şahin çok güzel yerlere gelcek...
Her zaman yanınızdayım...
En fanatik destekçiniz olaraktan( her programa gelen hep yanında olan bakımından ;) ) TEKRAR TEKRAR TEBRİK EDERİM EFENİM SİZİ....
BAŞARILARINIZ DAİMİ OLSUN....

Geri