Renk konusunda yardım*

• Konu Sahibi Konu Sahibi
teşekkür ederim degerli önerileriniz için.
gold top benim için hala bir ihtimal.

önerilerinizi bir link halinde koymanız çok makbule geçer

Flamed maple top, kızıl-siyah finish çok güzel durur. :)

DSC_3991.JPG

Buradaki resimdeki hali üzerine cila atışmış hali oluyor dediğim. Resimlerin tamamı:

http://eksomething.blogspot.com/search/label/Les Paul Build

saydam bir beyaz ya da koyu gri güzel durabilir, ya da gibson ın cherry les paul leri gibi de olabilir Blindeath in söylediği rengin biraz koyusu ya da direk o renk de olabilir. Kırmızı iyidir ;)

Tek renk heryerde var, sunburst vb. de var. Üzerine bir desen veya şekil, arma, vb. sana özel resim... ya da grafik yaptırıp iyi bir cila attırırsan bence sana özel olur, dünyada tek olur. Madem özel yaptırıyorsun, farkı olsun.

Dostum ne olursa olsun koyu yaptırma bence.Çizik vs belli oluyor beni deli ediyor mesela.56 Goldtop derim ama büyük ihtimal o rengi tutturmaları imkansız gibi ayrıca tutsa bile pahalı olur sanırsam.Dediğim gibi bence açık olmalı ama kalitesiz boyada ağacın damarları gözükmesin sonra :)

açıkcası benimde öyle bir düşüncem var ama agacı seçerçen istanbulda beyagı aradık ve en Damarlı olanını aldık :D
damarların gitara karakter kattıgı inancındayım.

parayı sadece malzemelere veriyoruz ondan gerçekten ucuza mal oluyor. Sahip olacagım gitarı dışarda yaptırsam en azında 2bin$ fazla olacagını düşünüyorum.

goldtop klasik bir tercih açıkcası ama her daim revaçta olan birşey aynı zamanda

---------

tüm önerileriniz için teşekkür ederim

Geri