Guitar Rig 4 - SORUN

'Elektro Gitarlar' forumunda casimiro tarafından 8 Haziran 2010 tarihinde açılan konu

1. Merhaba,
    Daha önce bu program sorun yaratmıyordu ama artık maalesef bir sorunla karşılaşıyorum.

Sol tarafın alt kısmındaki efekt listesi görünmüyor malesef. O liste görünmeyince seste çıkmıyor doğal olarak.

Bu programı bilenlerin yardımına ihtiyacım var.

2. Guitar Rig 4 ü adım gibi biliyorum ve Kontrol 3 aletiyle beraber kullanıyorum.

Sorununu tam anlayamadım. Tüm Presetlerin silindi mi ?

3. Bu programı ilk pc'e kurduğumda çalışıyordu fakat daha sonra tekrar kurmak istediğimde o listenin hiçbiri görünmüyor. Üstelik full versiyonu da kurdum, yine aynısı. Pc'im de hiçbir sorun yok, her şey tıkır tıkır çalışıyor ama maalesef bu program çalışmıyor. :(

4. crackli version kurduysan preset listesi boş elinle yapıcaksın

5. :) Eveti crak'li. Listeyi de indirdim, YerelDisc C de var olan dosyasının içine de kopyaladım ama yine olmadı.
    O listeyi nereye kopyalayacağım ya da nasıl nasıl elimle kuracağım?

6. Sayenizde listeyi doldurmayı öğrendim ama ses gelmiyor maalesef. :(
    Acaba sorun nerede olabilir?
    Win 7 kullanıyourm.

7. nası ses gelmez ya :S liste nası doluyo bu arada ehe :D

8. Heheehe :) :)
    Program açıkkan File-Import yaptım ve sitesinden indirdiğim dosya içerisindeki listeden birkaç tane ekledim. :) Ama sesi almıyor malesef program. :)
    Üsteki In'de oynama oluyor ama Out'da hiç oynama yok malesef. İşte, onu halledebilsem sesi alacak. :)
    Ya kafayı yiyeceğim.. ;)

9. :( Maalesef sorunu bir türlü çözemiyorum. :(

10. Ayıp ayıp :) bu kadar şahane bir programı crackli kullanmayın yahu.. Kıyın biraz paraya

11. Bu sorun bende de olmuştu(lisanslı kullanıyorum)programı kaldırıp yeniden yükledim oldu,bir dene dilersen..

12. MSN gibi ses kartını kullanan programlar açıksa guitar rigden ses gelmez. Ses kartını kullanabilcek tüm programları kapatıp sonra guitar rigi açın :wink:

13. @Oxfang

Guitar rig'de sustain'in erken kesilmesi olayını nasıl aşıyorsun. Noise filter olmasa bile sanki kendiliğinden doğal olmayan ama bariz bir şekilde kesiyor sesleri. Output'u maximum yapıp mı preset'i hazırlıyorsun ?

Bu Sayfayı Paylaş