M.Y.S.T

ya bunlar türkçe sözlü death yapan grup muydu? bi mist vardı, bi de myst...bunlardan birisine geçen sene demo için mail atmıştım,göndercez dediler, 1 yıl geçti hala ses seda yok :)

scrotestical demiş ki:
ya bunlar türkçe sözlü death yapan grup muydu? bi mist vardı, bi de myst...bunlardan birisine geçen sene demo için mail atmıştım,göndercez dediler, 1 yıl geçti hala ses seda yok :)

Selamlar,

Adını soyadını ve adresini tekrar yollarsan, kargo ücreti karşılığında EP yi hemen yollayabilirim.

e.postam: [email protected]

Bu arada iyi dilekleriniz için teşekkür ederim. Umarım hepiniz beğenerek dinlersiniz.

yok gerek kalmadı indirdim mp3lerinizi,teşekkürler...Ben The Mist adlı grupla karıştırmışım sizi...Insanity ve Luckyguy süper parçalar...diğerlerini de indiriyorum , yorumlarımı yazarım ... :D

Myst

Sizi burda görmek çok güzel bir duygu.

gelelim parçaların yorumlarına

ilk yorumum Paranoia için

inanın memlekette bu kadar uzun parça yapan ve insanı sıkmayan bir gruba daha rastlamadım parçalar arası geçişler çok güzel 7 küsür dakika insanı mest ediyor.Gitarların sertleştiği bölümlerde vokalle uyumunuz süper.Davullar özellikle ziller tam oturmuş.Ben hiç hata göremedim teknik boyutlu olarak fazla bilgim olmadığı için ancak bu kadar gelir benden.

Fortress Of Time

Girişteki Davul atakları çok güzel, gitarların ses kaliteside çok mütiş,kayıttaki her aletin sesi bire bir duyuluyor.Soloda çok temiz ve kusursuz.112kbps olan bir mp3 den bukadar zevk aldıysam cd'de nasıl bir haz verir bana bilemiyorum.Solodan sonra gelen gitar kısımı çok tatlı.İnsanın ellerinde gitar varmış gibi bir duyguya sokuyor.

Welcome To Life

Vokalde bazı bölümlerde sesler değişiyor buda çok seslilik katıyor parçaya.

Sand İn Hand Part

Gitarlar çok tatlı bazı bölümlerde parça hafif solodan hemen sonra hızlanma tiribine girmesi sonra tekrar yavaşlaması bir anda adepte etmekde zorladı beni.Ama güzel parça buda

:) Beğendiğine gerçekten sevindim:)

Bu arada CD'yi isteyen 3 arkadaşın CDleri (sen dahil) az evvel yollandı. Tahminimce yarın elinizde olur.

İyi dinlemeler...

Myst demiş ki:
:) Beğendiğine gerçekten sevindim:)

Bu arada CD'yi isteyen 3 arkadaşın CDleri (sen dahil) az evvel yollandı. Tahminimce yarın elinizde olur.

İyi dinlemeler...
eyvallah baba yarın evde olmam ben evdekilere diyeyimde alsınlar barime şimdi onlar derler bu ne bende kimyasal madde açmayın derim :LOL:

Anarchy99 demiş ki:
mp3leri bende merak ettim ama site açılmıyor bende :roll:

ilginç... bütün gün boyunca ben de bağlıydım siteye ama sorun çıkmadı. adresi tekrar vereyim direk tıklayarak ulaşmaya çalışırsan belki sorun hallolur: http://www.mystmetal.com

bu arada DARK-LORD CD'nin içerisinden bir numara çıkacak. Bu numara vasıtasıyla sitemizin anasayfasından bir kereliğine mahsus kayıt hakkındaki düşüncelerinizi yazabilrisiniz. Daha sonra isterseniz Myst forumunda da görüşebilirz tabii ki:)

PS: Çıkan ufak kağıdın üzerinde site adresi www.myst.ws olarak geçmekte. Bu adresi artık kullanmıyoruz. www.mystmetal.com adresinden siteye ulaşabilirsiniz.

Geri