Pedalını Göster Ey Turkrockcı :)

'Elektro Gitar Ekipmanı' forumunda AykanKK tarafından 8 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

1. Yönetici notu: Lütfen resimlerinizi başka resim paylaşım sitelerine değil, bu forumun "Dosya Yükle" seçeneğini kullanarak turkrock.com'a yükleyin. Diğer sitelerdeki resimler bir süre sonra silinebiliyor.

Bu niye olmasın sayın seyirciler? Gitar ve penadan sonra pedallarını göster başlığını da ben açayım. Amfini gösteri de başka bir arkadaş açabilir :D Bu sayede kimin hangi pedalı kullandığını görüp o arkadaşımıza pedal hakkındaki görüşleri sorup öğrenebiliriz. İlk resim de benden;

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 11 Kasım 2014
    PaulGilbert bunu beğendi.
  2. Hic usenmeden su setuplari kuruyorsunuz ya abi ne diyeyim : ) prosesorunu goster ey turkrockcilar basligi acilirsa ben oraya gireyim en iyisi hehehe

3. Görkem inan denedim prosesör kullanmayı, ama benim işim değil, ayarlamakla uğraşmak zor geliyor ya. Bu benim için çok daha kolay :)

WooHooo bunu beğendi.
  4. Olur Mehmet niye olmasın :p

Abi Whammy'nin adaptör orjinal zaten, setuptaki 3-4 pedal son iki günde geçti elime. Kablolar kaliteli olunca çok fazla dip olmuyor açıkçası, ama dediğim gibi setup'ın son haline adaptör yetmedi. Çok uçlu alınca deneyeceğim tekrardan pedalları, yazarım o zaman dip ses olayını.

5. Resim koymak yerine şablon koyayım temiz görünsün.

6. Satriani gibi olmuş :D

7. Bu arada bir de kendini göster bölümü açın tam olsun :p

patlakkulak, hasan077 ve CAJEMIR bunu beğendi.
  8. Aykann Bey....Pardon ayhandı...Setapınız çok iyi olmuş....Ama burda hiç butik parça yok..Setup sayılmaz bebeğim bu :D

9. Yürü git len. Sen Marshalları Xotic'lerini göster önce :D Ben ucuz pedal alıp setup yapıyorum arkadaş. Butiğe biriktiremeden yerim parayı ben :p

10. Onu da sen aç abi, biri de amfi açsın falan. İyidir iyi :D

11. Ayrıca resime bakarken farkettim chorusu yanlış yere koymuşum. Başlığı açmam en azından kendi adıma yararlı oldu :)

12. Aykan.....Modülasyonları delay'dan önce dene bakalım...

yuriyigit bunu beğendi.
  13. V12

V12

228
    7
    305
    Vay be güzeldir bunda çalmak ben sadece g9.2tt yi alabilirim nasıl acaba özellikle drive ve clean çeşitliliğinde.

14. Açın bence de, sahneden oradan buradan gitar çalarkenki fotoğraflarımızı falan koyalım, daha çok eğlenelim abi. :D

15. [​IMG]

Amfi, aykannda.....Bu şekilde kullanıyordum..Şu anda değişen bir şey yok..Hollowbody ile Tele kullanıyorum....Pedallar ise gitti, Bir kaç delay ekledim....Eventide time factor -boss dd7- red repeat var delay olarak... Başka pedal eklemedim ztn...

16. Samet bir delay versene :twisted: Modulasyon olayını deneyeceğim bu arada.

17. Dene de...Benden herşeyi iste ama delay reveb isteme ...Birde synth.

18. [​IMG]

G9.2tt nin sesi harika. Özellikle Peavey simulasyonu tam bana göre.

19. Estağfurullah, hepsi yanlışlıkla biraraya gelmiş :) 25 yılın hesabı diyelim, bazılarınızın yaşı bile 25 değildir :p

20. Atalay abi line 6 wireless shure lardan başarılımı sence ?
    bide m13 ü satsana bana :) bi ara uricam studyoya :)

gorusuruzzz
    ümitcan

Bu Sayfayı Paylaş