Pedalını Göster Ey Turkrockcı :)

Buda benim rüya setup,
20131123_212143.jpg

Eyw. gt2 kullanmıştım AMT yi merak ediyordum.

M-1 vardi bende, cok basarili marshall tonlari veriyordu hakikaten. Ama 1.nesil preamplardandi ve maalesef ayarlayip birakiyordun clean drive kanal degistiremiyordun. daha ziyade orta karar amfilerden marshall karakterli drive'lar almak icin yapmislar diyebilirim. Genel anlamda bu AMT'ler kesinlikle alani uzmeyecek edevat. Hele SS-11 diye bir aleti var, (a ve b'si var vintage ve modern olarak) orta seviyeye kadar her amfiyi sattirir adama diye düşünüyorum. Direk sistemde dahi cok basarili sonuclar veriyor. Soyle birsey ,

(bu kayit direk ses kartindan alinmis cab sim vasitasi ile.)

@burakoli şu Big Muff denen alet pedalboard'da yer konusunda büyük sıkıntı yaratıyor. Güzel alet esasen. Whammy yerine de BOSS PS-5 veya PS-6'yı önerebilirim. Tek tel shifting yaparken çok daha başarılı, daha hafif ve daha az yer kaplıyor.

@burakoli şu Big Muff denen alet pedalboard'da yer konusunda büyük sıkıntı yaratıyor. Güzel alet esasen. Whammy yerine de BOSS PS-5 veya PS-6'yı önerebilirim. Tek tel shifting yaparken çok daha başarılı, daha hafif ve daha az yer kaplıyor.
Evet cidden yer israfi.zvexx almayi dusunuyorum.big muff sanki fuzz gibi degil.cok enteresan bir pedal.whammy bayagi agir.octave uplari ve harmonyleri kullaniyorum.bazen de detune ozelliklerini.boss unkileri denemedim ama goz atacagim.yer ve agirlik buyuk sikinti.tesekkur ettim.

Evet cidden yer israfi.zvexx almayi dusunuyorum.big muff sanki fuzz gibi degil.cok enteresan bir pedal.whammy bayagi agir.octave uplari ve harmonyleri kullaniyorum.bazen de detune ozelliklerini.boss unkileri denemedim ama goz atacagim.yer ve agirlik buyuk sikinti.tesekkur ettim.

zvexx fat fuzz factory cok guzel diyorlar. Big muffla kombinasyon yaratirsiniz,falan cok eglenceli olur.

Neden little big muff tercih etmiyorsunuz ?

Bende big muff almak istiyorum ama yerden ziyade adaptor sorunu var diye little tercih edecegim, merak ettim ..

Majik Box Rocket Fuel (Doug Aldrich signature) + Boss LS2 Line Selector, fx loop ta Sansamp British var. Bir süredir sansamp yerine amfinin önüne Boss SD-2 Dual Overdrive koyuyorum ve hala çaldıkça şaşırıyorum, ki butik overdrivelar görmüş gerçmiş insanım; fazla iyi bir pedal.
Majik Box Rocket Fuel benden başka kullanan hatta duyan eden var mı bilmiyorum (biraz da onun için resim koyuyorum) ama akılları baştan alabilecek bir pedal ki normalde bu pedaldan başka birşey koymam. Diğer pedallar marshall olmayan bir amfiden marshall crunchı almak için, LS2 nin buradaki tek işlevi 2 farklı volume de sinyal yolu oluşturmak.

Dosyalar

• 994073_1387299188184734_1350022445_n.jpg
    994073_1387299188184734_1350022445_n.jpg
    69.5 KB · Gösterim: 548
Geri