Handcuff

• Konu Sahibi Konu Sahibi
HandcuFF yeni ve tamamı türkçe parçalardan oluşan şarkılarının kaydı için ağustos ortasında studyoya girmeye hazırlanıyor. son günlerde çıkan HandcuFF dağıldımı, yayıldımı naaptı ne etti gibi sorulara bu kayıtla umarım son verilir... HandcuFF hala aktif, yalnızca bi süre konserlere ara verme kararı en azında her konsere çıkmama kararı aldık. bunun nedeni grup elemanlarının başka işlerle meşgul olmalarıdır...
HandcuFF yakında yine piyasada...

http://www.handcuffstyle.com

hoohh beee nerdeydiniz yaaaa

o dedikodular benimde kulağıma geldi de gerçekten merak etmiştim acaba ne oldu falan diye.

ama sewindim falla :p

Come and play this game with us!

• Konu Sahibi Konu Sahibi
kayıttan önce vokal ve müzikle hakkında herhangi bir şey söylemeyelim ama kimseyi hayal kırıklıgına uğratmayacak bişeyler yaptık. agresif rap vokaller tam gaz...

Ağlatıcaaz hepiniz....

:LOL: :kemancı:

sizin kara distro (yanılmıyosam) komleyşıınında bi şarkınızı dinlemiştim çok güzeldi... sevdiğim bi tarzınız var yeni şarkılarınız varsa dinlemek isterim... buarada siz rapcore yapıyodunuz dime....

Heyttt Ulenn!!
Kankalar sallar ortalığı hadi yapın da yeni kayıtlarınızla kulaklarımızın pası silinsin..

Bu güzel haber için sağol Bahadır=)-
Başarılarınızın devamını diliyorum...

Ama gitarın tonu harbi muhteşem , nasıl elde ettiniz o tonu? yoksa basit bir prosesor mu kullandınız, ama gitarın soundu çok etkileyici. Dream thetarın son albümü train of tought taki sounda çok yakın. elde edilebilecek en sert tonlar bunlar olmalı. Naasıl elde ettiniz o tonu, sadece basit bir prosesor mu yoksa?

walla ben de bu aralar handcuff nerelerde başlığı bu forumda niye yok diye düşünüyordum kine başlığı gördüm.

Şervan'dan bütün elemanlara selam. Umarım iyi olur kayıt..

hasicktear demiş ki:
Ama gitarın tonu harbi muhteşem , nasıl elde ettiniz o tonu? yoksa basit bir prosesor mu kullandınız, ama gitarın soundu çok etkileyici. Dream thetarın son albümü train of tought taki sounda çok yakın. elde edilebilecek en sert tonlar bunlar olmalı. Naasıl elde ettiniz o tonu, sadece basit bir prosesor mu yoksa?

gitar tonları basit bir processor..zoom3000 den çıkıyo. bi plak şirketinden de aynı eleştriyi almıştık sanırım..o tonu nasıl elde ettiniz falan die...şans diyelim..çünkü herkes zoom processorlerdeki digital distortion tonunun nekadar kötü oldugunu gayet iyi bilir. 8O

Dejavu kardeşlerimiz tekrar konserlere devam etcez merak etmeyin... Handcuff-dejavu isimlerinin bütünleştiği o günleri özledik...az kaldı.

evet bahadır ında dedıgı gıbı HandcuFF calısmalarına devam edıor..ve bu calısmalar sonucu agustos sonu gıbı yenı kaydımız cıkcak.. gitar tonlari icin bisey solemeim:) bahadır solemıs zaten..

bahadır olm resmin cok guzel olmus walla:).. ya gitar parametrelerini veririmde sonucta birazda aletlerimiz farklı yani gitar fln ayni tonu yakalayamayabilirsin bilmiorum, hem o tonda zaten HandcuFF a özgu bi ton :).. ama elimden geldiince yardimci olmaya calisirim..

Geri