Gnx3000 Yardım

İkinci el bir prosesör aldım. GNX3000... Aldığımda makineyi resetledim ve şuan expression pedalı çalışmıyor. Daha doğrusu pedal hiçbir işlevini yerine getirmiyor. Açılıp kapanıyor, açıp kapayınca ton değişiyor fakat expression fonksiyonlarını kullanamıyorum (wah, volume vs.). Birde çıkış olarak sadece headphones çıkışını kullanabiliyorum. Diğerlerinden level.leri sonuna kadar açık olmasına rağmen hiç ses gelmiyor. İlk prosesör deneyimim ve ne zormuş bunları kullanmak :(

çok processor lük bir durum değil aslında, gnx lerde çıkışları el ile atamak gibi bi durum benim bildiğim kadarı ile söz konusu değil, aleti iyice kurcalayın edit modunda, kullanma klavuzu ıvır zıvır iyice karıştırın vardır muhakkak bir ayarı.ama zaten hiçbirşey yapmasanız expression pedal ın altındaki tuşa bastığınızda wah devreye girer (crybabyler gibi),

• Konu Sahibi Konu Sahibi
pedalı devreye sokmakta sorun yok. fakat wah sesi alamıyorum. pedala atadığım fonksiyonları kullanamıyorum. wah devreye girince bilindik ses değişikliği oluyor ama wah sesini alamıyorum :(

o zaman wah range i ayarsız olabilir, edit mode da iken expression ayarlarından expression efektinin minimum ve maksimumunu girmeniz gerekiyor, 0 - 99 sanırım full range oluyordu, gnx kullanmayalı cok oldu da bunun gibi birşey olsa gerek.

Geri