Edip Akbayram

zapcho demiş ki:
Hacettepeli demiş ki:
hasanayvenli demiş ki:
EDİP AKBAYRAM PKK KONSERİNDE !!

http://www.youtube.com/watch?v=9qYvQh4V1qU

Ben o konserdeydim. Ayrıca o parkın adı "Sordicth" değil "Shoreditch" :) Sadece bunu düzelteyim dedim :)

bende o konserdeydim,
ve Edip Akbayrama haksizlik yapildigini dusunuyorum,
sende o konserdeydin,
sen ne dusunuyorsun bu konuda?????

Kesinlikle PKK ile ilgili birşey söylemedi. Hep dostluk, kardeşlik gibi şeylerden bahsetti. Ayrıca konserde önceden Edip Akbayram sahneye çıktığında PKK ile ilgili bayrak, slogan vs. kullanılmamasını, bunun onu zor duruma düşürebileceği anons edildi ama dinlenmedi. O da sahneden inemezdi. Şarkılarını söyledi ve gitti. Bencede haksızlık ediliyor.

Hacettepeli demiş ki:
zapcho demiş ki:
Hacettepeli demiş ki:
hasanayvenli demiş ki:
EDİP AKBAYRAM PKK KONSERİNDE !!

http://www.youtube.com/watch?v=9qYvQh4V1qU

Ben o konserdeydim. Ayrıca o parkın adı "Sordicth" değil "Shoreditch" :) Sadece bunu düzelteyim dedim :)

bende o konserdeydim,
ve Edip Akbayrama haksizlik yapildigini dusunuyorum,
sende o konserdeydin,
sen ne dusunuyorsun bu konuda?????

Kesinlikle PKK ile ilgili birşey söylemedi. Hep dostluk, kardeşlik gibi şeylerden bahsetti. Ayrıca konserde önceden Edip Akbayram sahneye çıktığında PKK ile ilgili bayrak, slogan vs. kullanılmamasını, bunun onu zor duruma düşürebileceği anons edildi ama dinlenmedi. O da sahneden inemezdi. Şarkılarını söyledi ve gitti. Bencede haksızlık ediliyor.

bu bayrak konusunu ilk kez duyuyorum, ben sahne arkasindaydim orada boyle birsey duyulmadi, ve boyle birseyden Edip abimin de haberi yoktu.
sagol dostum yorumlarin icin,
Edip Akbayram chp mitinglere katildigi icin bu konu gundeme gelmisti
zaten...

zapcho demiş ki:
hasanayvenli demiş ki:
yanlış alıntı yapmışsınız ben o konserdeydim kısmını benim yazdığım birşeymiş gibi göstermişsiniz

kusura bakma ama oradaydin gibi yazdin da....!
insanlari bos yere kirletmeyelim....
Edip Akbayram pkk konserinde degildi...!
ben farklı anlamda söylemiştim
herneyse yazdıklarımda da haberden alıntı yaptım belki onlar ordaymış gibi yazmıştır
ya da belki onlar da orada bulunmuşlardır

Anadolu Rock müziğin en güçlü sesi ayrıca Pop Rock yazanlar olmuş güldüm..

ve Anadolu Rock gerçeğini bazıları kabullenmeli...

Neyin anadolu rock gerçeği abi kabul ederim ama edip akbayram burda olmamalı.Daha farklı bi tarzı var,rock müzikle kesinlikle bağdaşmaz.Ayrıca POP-ROCK diye birşey yoktur.

DEJ-A demiş ki:
Neyin anadolu rock gerçeği abi kabul ederim ama edip akbayram burda olmamalı.Daha farklı bi tarzı var,rock müzikle kesinlikle bağdaşmaz.Ayrıca POP-ROCK diye birşey yoktur.

sen Edip Akbayram 73/86 yillar arasinda yapdiklarini dinle sonra konusalim..
rock sadece metal degil..

Geri