Kayıt sorunu

'Müzik Teknolojileri & Kayıt Forumu' forumunda monstrosity88 tarafından 31 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

1. Merhabalar. M-Audio Fasttrack Pro ses kartım ile kayıt yapmak istiyorum. Adobe Audition kullanıyorum. Kayıdımı gayet temiz yapıyorum fakat dinlerken sadece sol kulaklıktan ses geliyor. stereo olarak kaydetmiyor sanırım. bunu nasıl hallederim acaba? Şimdiden teşekkürler

2. Mono bir aleti stereo kaydetmeye çalışıyor isen eğer (stereo track açarak) doğal olarak sesi tek bir tarafa kaydeder. Mono kanal aç kayıt için. Ya da illa stereo yapacağım diyorsan girişleri seçerken stereo input seçme, mono input seç o da 2 tarafa da kaydetsin.

3. mono olarakda yaptım. tek kanal gösteriyo öyle kaydediyo fakat dinlerken yine sol taraftan geliyo ses.

4. Giriş ayarlarını falan SS assana yapmaması lazım mono kanal açtığında. Tracki görmek istiyorum özellikle.

5. bana msn adresini pm den atabilirmisin

6. Atıyorum şimdi yalnız pazara kadar giremem çünkü şimdi işe gidiyorum anca sabaha karşı 5 gibi dönerim. Pazar akşama falan girebilirim.

7. tamam hallettim sağol

Bu Sayfayı Paylaş