secropiagor

ankara black olayına damardan ve yepyeni bir soluk secropiagor...male vokalde kerem,female vokalde duygu,klavyede cem,gitarda yiğit ve davulda çağrı'nın kurduğu topluluğun tarzı atmosferik doom-black metal...demoları ''under the bleeding trees''in kaydı şubat 2004'te tamamlandı ve zıd müzikte hakettiği yere yani raflara koyuldu...bizim yapmamız gereken ki özellikle ankaralı black hayranları bu demoyu zaman kaybetmeden dinleyin zira sizi alıp götürebilecek düzeyde...

Dinlemem mi Secropiagor'u? Gercekten çok iyiler. İlk dinlediğimde de dediğim gibi erkek vocal cok cok iyi (valla bak tanıyorum diye soylemiyorum.İlk dinlediğimde de dedim ben ;) )...Özellikle çevire çevire Flame of the Doom and Time 'ı dinliyorum. Başarılar sizlere ;)

Destek için gerçekten saolun.İnsanların emeklerinin karşılıklarını görmesi kadar sevindirici bir durum olamaz.An parmakların çıtlatılıp tüm hakeden! grupları destekleme anıdır........

bence bu grup black-doom olayını oldukça iyi kotarmış..kayıt kalitesi de bayaa iyi olmuş, o da ayrı bi güzellik..black metal severlerin kaçırmamasını ve desteklemesini öneriyorum..

Maresalx..Kardes zaten elimizde 7 8 tane kaldı.Cd dagıtım işleriyle fln genelde ben ılgılendıgım ıcın mecbur benım elımde kalıo cd ler.. İsteyenlere cd yi Kerem aracılıgla ulastırcam....Konser olaylarını ise ayarlamaya çalışıoruz..Şuan için bi kaç yer belli ama tam olarak kesin değil..Vereceğimiz konserlerin yer ve tarihleri www.secropiagor.com.tr.tc adresinde yayınlanacak...Bu arada yakın bi zaman sonra www.secropiagor.com hizmete girecektir...saygılar..desteğiniz için sağolun.. :evil: :twisted: :twisted:

Geçte olsa demonuzu (daha doğrusu bir parçanızı) dinledim. Kayıt temiz, müzik kaliteli yalnız keremin vokali biraz daha yüksek ayarlansa daha iyi olurdu gibi... Neyse kısacası başarılı. Devamını dilerim.

hacettepede çok iyiydiniz,vokalin asiliği ve bestelerin güzelliği dikkatimi çekti,gerçekten şarkılarınız içime işledi ama küçük bir eleştiri vokal dışında grubun diğer elemanları parçaları pek hissedemiyor yada bunu gösteremiyorlar

Teşekkürler mydyingdoom ..konserdeki performansımızı ve bestelerimizi beğenmene sevindik...Olumlu eleştirin için de teşekkürler...Eleştirini dikkate alacağız....

Geri