secropiagor

yaklaşık dört ay önce saklıkentte gothic nightta izlemiştim oldukça başarılı ama daha da gelişebilecek bir grup! sahne performansı da gayet iyi ankaranın böyle gruplara ihtiyacı var...

bu siteniz neden ingilizce ? tanıdığım kadarıyla hepiniz Türksünüz !?!?!

Edit : Yiğit (Lord Nightwolf) and Çağrı (DarKCathedraL), decided to form a band on the February of the year 2001. The goal was very clear; to make Black Metal. After the joining of Arif for the vocals and Yalçın for the bass guitar, the first style can be described as Thrash based Black Metal.

acaba kac foreigner this siteye girdi ?

Yaptiklari muzige cok yabanci olmama karsin cok iyi bi grup olduklarini soleyebilirim.Arkadaslarim olduklari icin bi cok konserlerini izleme sansim oldu.Istanbul konserleride cok superdi.Kerem'in vokalleri cok saglam...

maresalx demiş ki:
bu siteniz neden ingilizce ? tanıdığım kadarıyla hepiniz Türksünüz !?!?!

Edit : Yiğit (Lord Nightwolf) and Çağrı (DarKCathedraL), decided to form a band on the February of the year 2001. The goal was very clear; to make Black Metal. After the joining of Arif for the vocals and Yalçın for the bass guitar, the first style can be described as Thrash based Black Metal.

acaba kac foreigner this siteye girdi ?
?!??
grup kör :LOL:

KNIGHTMARE Konseri

19 Şubat Pazar
Saat: 17:00
Garage Rock Bar

15sl2.jpg

ForROCK! kapsamında ve StudioBizz sponsorluğunda gerçekleşecek konserin diğer grupları ise;

R.T.D [MetalCore]
Rectifier [Old School Thrash Metal]
Secropiagor [Doom-Black Metal]

Giriş: 7,5 YTL (+ilk bira)

Garage Rock Bar
Karanfil Sokak No: 22 KIZILAY

Katkılarından dolayı StudioBizz'e ve StudioAllegro'ya çok teşekkür ederiz.

var tabiiki tanıyan hatta konsere herkesin gelmesini tavsiye ederim... secropiagor gerçekten iyi müzik yapıyor çünkü... ;)

demoları var bende ve birçok konserlerinede gittim ama sayısını tutmadım konserlerin... sanırım sende tanıyosun onları ki baya bi soru sordun? :)

evet hatta ynı apartmanda oturuyoruz da benim bildigim pek fazla bi konserleri olmadıgı
bi izmir bi yolcu bi de hacettepe
ayrıca gruptan biri girsene şu sorum cevap verse..
Sitedeki herşey neden ingilizce ?

maresalx ... fazla vıdı vıdı yapma.. bu zamana kadar kaç konserimize geldın ha??? Sadece demoyu aldın benım bıldıgım kadarıyla.. Tembellik olayına gelınce de sana verdiğimiz konserlerı yazayım kim tembelmiş.:

16 Mayıs 2004 Chaos Fest (Saklıkent)
19 Aralık 2004 DOOMSDAY (Yolcu Rock Bar)
2 Nisan 2005 Gothic Night II (Saklıkent)
5 Mayıs 2005 Hacettepe Rock Şenlikleri (Yeşil Vadi)
15 Mayıs 2005 UHF 6 - İzmir (Dungeun Bar)
25 Kasım 2005 Rock Party 6*66 (Yolcu Rock Bar
10 Aralık 2005 HYMNS OF INFERNAL FEST II (İstanbul- Rockstar)

Sadece demosu olan bir grup için bence hiç de küçümsenmeyecek tarzda konserler .. sen nedersın??? ... ve sen bunlardan hangısıne geldın de biz izledin destekledin..?

Siteyle alakalı soruna gelince de.. Grup, yurt dışından daha fazla ilgi gördüğü için bu tarz bir yolu seçtik. Biraz daha böyle kalcak. Daha sonra Türkçe sini de ekleriz.....

Maresalx....Bundan sonra grupla alakalı sorularını hemen yakınında olan Kerem' e sor... Burda laf kalabalığı yapma...

Mesaj için herkesten özür dileriz.. Forumlarla fln pek ılgılenemıoruz.. sorularınız olursa eger [email protected] adresınden bıze ulasabılırsınız....

DarKCathedraL demiş ki:
Grup, yurt dışından daha fazla ilgi gördüğü için bu tarz bir yolu seçtik. Biraz daha böyle kalcak. Daha sonra Türkçe sini de ekleriz.....
ben buna ancak ****'le gulerim..bana verdigin bi site vardı hatırlamıyorumda orda tek türk sizmişsiniz güya..siteye baktım sizden başka bisürü grup var
DarKCathedraL demiş ki:
15 Mayıs 2005 UHF 6 - İzmir (Dungeun Bar)
daha çıktığın barın adını dogrudürüst bilmiyorsun.. Dogrusu Dungeon Bar olucak..ilgisizsin işte yazmak icin yazıyosunuz..

bu vıdı vıdı olayına gelincede size destek olmak icin demonuzu aldım fakat yaptığınız müzik bana hitap etmediği icin konserlerinize gelmiyorum..

seviyeli olup edepli takıl kendi başlığında..

Akıllı konuş.. Bu tarz sataşmaları yapacaksan sıkıysa gel yuzume karsı yap.. Gereksiz mesgul etme topici... Ayrıca söledıklerıne nerenle guleceksen gül.. olmayan bi şeyle nasıl güleceksin o da ayrı bir şey tabiki...

Hayırdır bu tarz sataşmaları yediremediğin için yapırsun herhalde... Bişeyler üret ondan sonra konuş... Barın adını yanlıs yazma konusuna gelınce.. Bunu sen ilgisizlik olarak adlandırıosun keyfin bilir yani.. Kafana göre takılmaya devam et...

....... ve maresalx seni nerde bulabilcegımı ii bılıyorum. Bakalım yanındayken bana bunları söleyebilcek mısın merak ediyorum... Görüseceğiz seninle.......

NOT: Gereksiz sataşmalarla bu topic i meşgul etmezseniz seviniriz....

Geri