elektro gitar gövdesinden markası anlaşılabilir mi?

merhaba arkadaşlar 2. el cort g 260 almayı düşünüyorum gitarın orjinalinde natural ve siyah 2 çesit var tabiki gitar eski üretim olmasına ragmen yinede merah ettim gitarın gövdesinin g210 veya başka bir modelin gövdesi olup olmadığını nasıl anlayabilirim.yada anlayabilirmiyim..

eğer anlayamaz isem bileniniz varsa lütfen solesin cort g260 2005-2006 da sunburst olarak üretildimi?

Hiç kimse o fiyattaki modeller için gövde felan değiştirip kazıklamaya kalkmaz bence burda bi jem7v gövdesinden bahsetmiyoruz sonucda

• Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam haklısın tabi ama sorum tek cort için degildi biliyosun sadece gövde alım satımıda yapılıyor ..merak ettiğim marka modeli belli eden bi yazı bişey gitarın asıl parcası gövdede yok mu?gercekten bilen biri cvp yazarsa daha faydalı olur.bunu bitek ben merak etmiyorumdur sanırım

Jackson, Fender, Gibson, Esp tarzı markaların tanınan bilinen modelleri için yalnızca üzerindeki birkaç vidaya göz gezdirerek bir şeyler söyleyebiliriz çoğumuz. Ama Cortun bir modeli için konuşabilecek insan sayısı çok azdır diye düşünüyorum; bundan dolayı öyle bir yorumda bulundum. Kimse cort gitarın gövdesiysi sapıydı değiştirip milleti üçkağıda getireyim derdine girmez diye düşünüyorum. Yine de fotoğraf bırakırsanız, gugıl'dan fotoğraflara bakarak karşılaştırarak fikrimizi söyleyebiliriz.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
mrhabalar bktıgım gitarın gövdesi 2002 g250 sapı ise 2005 g260 oldugunu öğrendim kendi açımdan problemi çözdüm saolun cvplar için

Geri