plakadan araç bilgileri sahibinin ismini nasıl ogrenrm yardı

'Forum Meydanı' forumunda mutluGS tarafından 30 Ağustos 2010 tarihinde açılan konu

1. bi araba var plakasını ve markasını biliorum sahibinin ismine ulasmam lazım çok acil bilgisi olan varsa yardım lütfen emniyet dısında yapamaz mıyım bunu ??? bilgisi olanlar mesaj atsn direk.. teşekkürle.r.

2. JFB

JFB

198
    2
    305
    bu veriler emniyet databasesinde tutulur başka biryerde bulamazsın.

3. trafigi arayıp kaza yaptıgını soylersen arac sahibinin bilgilerine belki ulabilirsin denemek lazım :)

4. Plaka bilgisi elde etmek marifet değil zaten günde yüzlerce plaka görüyorum ben mesela. Her plakadan sahibinin bilgilerine ulaşsam olur mu sence?

5. Bu bilgilere bir kaç yolla ulaşabilirsiniz.. vergi dairesinde tanıdık varsa araç plakasından onlar görebilirler. Sigortacı tanıdık varsa onlar tramer sisteminden bakıp aracın sigortasının hangi şirketten yapıldığını görebilirler. O şirkete veya acenteye ulaşarak kişi hakkında bilgi alabilirsiniz.

6. Garanti Bankası ATM'den menü içerisinde vergi ödeme bölümüne plakayı yazın, araç kimin üzerine kayıtlıysa ad soyad görebilirsiniz. Tabi sistem değişmediyse. Sigortacı tanıdık varsa zaten her türlü bilgiye ulaşması çok çok daha kolay.

7. Hayır o değil de öğrenince eline ne geçecek? Telefon şakası mı yapacaksın? :) @mutluGS

Son düzenleme: 15 Temmuz 2015
  8. Belkide şu an bir seri katile yardım ediyoruz:cool:

@HmzGkgz @sizofren85 @Ağustos @JFB @ho0k @Gorumce

Screenshot aldım karakola gidiyorumo_O

HmzGkgz bunu beğendi.
  9. Hayır o da değil. Adam 2010'da açmış konuyu. Arkadaş 2015'te cevap yazma isteği duymuş. :) Hatta bu mesajı yazmak için üye olmuş. :) Benim diğer yazdığım forumda olsaydı uyarıyı yemişti yöneticilerden.

wolkN ve teomen bunu beğendi.
  10. Yuh ben de dikkat etmemişim ona :banghead:

11. Eneeeem, forum donanimhaber'e dönüyor.

Mustafa İLKER ve teomen bunu beğendi.
  12. Hort'un zirvesi olmuş olay :)

Mustafa İLKER bunu beğendi.
  13. hortlatmı9şsınız konuyu cidden beyler hatun mevzusuydu emniyetten bi abiye direk hatun mevzusu dedim direk söyledi bana o bilgileri o dönem mazi oldu şimdi tabi hatunda arabada plakada eğlendim ama okuyunca mesajlarınızı elinize sağlık :) @sizofren85 @teomen @Babbazulla @hmzgkz @hook

teomen bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş