ltd st203 fr

'Elektro Gitarlar' forumunda Gökberk Karakavuz tarafından 13 Eylül 2010 tarihinde açılan konu

1. ltd st203 fr gitarını kullananız var mıdır ?bileniz var mıdır? ayrıca bu gitarı türkiyede nerden bulabilirim.
    http://www.zzounds.com/item--ESPST203FR
    400$ gibi bir fiyatı var bu sitede fakat türkiyede varsa nerde vardır ortalama fiyatı ne olur tahminen?

Şimdiden teşekkürler

Gökberk Karakavuz

2. pera müzik bu gitarların distribitörüdür oraya bakman lazım.. fiyatı da tahminen 400 ila 600 euro arasıdır.

3. mail attım oraya fakat cevapta alamadım..burdan bilen biri var mıdır diye sormuştum..

4. telefon açarsan daha iyi olur.. ayrıca büyük ihtimal ellerinde yoktur ama sormakta fayda var, kapora vererek gelecek siparişlerinde alırsın.

5. Esp Stratlar gerçekten oldukça iyi sonuçlar veriyor.Ama sana tavsiyem vintage alma.Onu vintage yapacak olan sen olmalısın.Bu tabiki sadece bi görüş.Umarım aradığın bulursun.Kolay gelsin dostum.

6. vintage yapacak bir bilgim olmadığı için biraz ona yöneldim :) teşekkür ederim inşallah bulcam istediğim tarzda gitarı :) uzun zamandır arıyorum çeşitli gitarlar ama bunda karar kıldım sanırım..elimdede rg370dx var şu an ondan iyidir diye tahmin ediyorum :)

Bu Sayfayı Paylaş