2.5 senenin ardından

'Elektro Gitarlar' forumunda nathrizarri tarafından 16 Eylül 2010 tarihinde açılan konu

1. Arkadaşlar 2.5 senedir müziğe ara vermiştim, şimdi pasımı atıp yeniden hayatıma yön vermesini istiyorum, fakat geçen zaman süresince piyasaya ne tür ekipmanlar vs sürüldü hiç bir bilgim yok. Şöyle kısa bir şekilde bu bahsettiğim süre içerisinde piyasaya sürülen elektro gitar ekipmanlarının isimlerini yazabilirseniz çok sevinirim.

Şimdiden teşekkürler.

2. Valla o kadar genel bir soru ki, sayfalarca yazılabilir.Hani sevdiğin tarzda ekipmanları yani elecktro gitarda şu özellikleri ve şu bütçe ile yeni modellerden alınabilicek en iyi aletleri sorarsan daha nokta atışı yapabiliriz.
    Atıyorum, processor aleminde fractal audio axe fx, gitar aleminde suhr guitars ortalığı dağıttı.Ama fiyatları yüksek ve malum ülkemizde çok çok zor edinilebilen aletler.Hani gereksiz sayfalarca yazcağımza daha nokta atışı yapmak için bize yazdığım o bilgileri verirsen daha iyi olur!

3. Ben daha spesifik konusayim.Isinana kadar bir gt-8 bir de h-s-s mex strat isinizi gorur diyorum.Sonra butcenize gore tarziniza uygun ekipmani toplarsiniz.Okhayin dedigi gibi birsuru degisiklik yenilik var...

4. Elimde LTD MH-1000 deluxe ve ev kullanımı için Micrp-cube var. Şimdi yeniden atılacağım için elimde birikmiş para mevcut değil. O yüzden 100 liralik bir ekipmanda 1000 liralık ekipmanda alabileceklerimin arasında değil henüz:)

Daha çok amfi-gitar arası aletler işime yarayacaktır. Özellikle stüdyolarda ve canlı performanslarda/provalarda işe yarayacak aletler hakkında bilgilendirirseniz çok yararlı olacak.

Bu Sayfayı Paylaş