Scarlett Johansson

G

Guest

çok iyi bi oyuncu ve oynarken duygularını da kullanıyo... beğeniyorum oyunculuğunu... en son "girl with a pearl earring" ve "lost in translation" filmleriyel bi sürü ödül aldı... siz nası buluyosunuz??

• Konu Sahibi Konu Sahibi
eski filmlerinden bi kısmını da izleme fırsatım oldu da... bitek atlara fısıldayan adam ve inci küpeli kız'ı izleyemedim ne yazık ki... onun dışında çok iyi bi oyuncu olduğunu düşünüyorum hakkaten... tecrübeli olmasının da yardımı vardır heralde tabii ki...

İçimden bir his bana Jake Gylenhaal ve Scarlett Johansson bana 5 yıl sonranın A filmlerinin aranan isimleri olacaklar ve bu beş yıl içinde de en başarılı bağımsız yapımların aranan isimleri olarak kalacaklar diyor...

Lost in Translation ve Donnie Darko 2003'ün en başarılı filmleriydi...Ki esas kız ilkinde esas oğlan da diğerinde oynuyordu....

Ha unutmadan richard gere julia roberts ortaklığı gibi olmaz bu iki isim biraraya gelirse facia için bkz:runaway bride

başlık neden bu kadar boş?

aklima abimin "yuhaansiiiiiiiiin hayvansiiiiiiiiiiiiiinn" demesi geliyor :LOL: :LOL: her kelimeyi bir yere baglayabilen,her kelimeyi,ismi alakasiz bir bicime sokabilen bir nimettir kendileri (bkz : g.tümcek adam,s.çaydir men) ha bir dakika biz scarlett johanssondan bahsediyorduk degil mi :)

hatun harbi iyi oynuyor,yasina göre fazla yetenekli :p

Ben bir tek müthiş aktör Steve Buscemi'nin oynadığı çok ilginç bir film olan The Ghost World'de izleme şansı buldum. Orada sönük bir rolü vardı (bilerek sanırım), çok göz önünde değildi ama en azından göze batmıyordu. En kısa zamanda diğer filmlere de bakıcam (zaten lost in translation çok içimde kaldı)

• Konu Sahibi Konu Sahibi
ben de ilk ghost world filmiyle tanımıştım... gözüme batmamıştı hiç sonadan onun o olduğunu çakmıştım... öhm neyse... lost in translation'a 2 kere gittim ama ne oldu?? yetmedi! daha gidicek adam bulduğum takdirde sinema yollarını düşeceğim yine...

inci küpeli kız filminde kulağın küpe takılarak delinme sahnesinde senaryoda olmadığı halde gözünden tek bir damla yaşın aktığı,bununla da oyuncuşuğunu ne kadar yaşayarak yaptığı şeklinde
yönetmenin takdiri kazandığı söylentiler arasındadır.

mo demiş ki:
inci küpeli kız filminde kulağın küpe takılarak delinme sahnesinde senaryoda olmadığı halde gözünden tek bir damla yaşın aktığı,bununla da oyuncuşuğunu ne kadar yaşayarak yaptığı şeklinde
yönetmenin takdiri kazandığı söylentiler arasındadır.
onu ben de okudum... üstelik o sahneyi 5. defa falan çekiyolarmış...

inci küpeli kız mükemmel... lost in translation mükemmel... horse whisperer mükemmel... kız mükemmel... american rapsody mükemmel... oyunculuğu mükemmel...
daha ne olsun? ;)

Roth-Azad demiş ki:
Ben bir tek müthiş aktör Steve Buscemi'nin oynadığı çok ilginç bir film olan The Ghost World'de izleme şansı buldum. Orada sönük bir rolü vardı (bilerek sanırım), çok göz önünde değildi ama en azından göze batmıyordu. En kısa zamanda diğer filmlere de bakıcam (zaten lost in translation çok içimde kaldı)

bende katiliyorum simdi basligin disinda kalcak ama bencede Steve Buscemi mukemmel bi aktör ama herhalde tarihte bu adam kadar iyi bi oyuncu olupta yinede buyuk aktörler arasinda yer alamayan tek insan herhalde ya...

CedriX demiş ki:
Roth-Azad demiş ki:

bende katiliyorum simdi basligin disinda kalcak ama bencede Steve Buscemi mukemmel bi aktör ama herhalde tarihte bu adam kadar iyi bi oyuncu olupta yinede buyuk aktörler arasinda yer alamayan tek insan herhalde ya...
Sanırım nedeni hep bağımsız filmlerde oynaması. Bir tane filmde Steve Buscemi için HolwWood'a gelişinin 40. dakikasında meşhur oldu diyordu (Tabi bu benim teorime ters düşüyor ama.). Fİlmde şu şeydi sanırım, 4-5 ay önce bir film çıktı ya. Yapışık ikizler vardı filmde. Geyik birşey Matt Damon oynuyordu sanırım.

estella warren ı göründe gerçek güzel neymiş anlayın...scarlet johannson yanına bile yaklaşamaz...ismi de bi acayip..o ne ya öyle yngwie johann malmsteen der gibi :D

Geri