windows 7 32 bit & cubase sx3 sorunlar zinciri!!!

merhaba arkadaşlar bende mi bi sorun var yoksa cubase sx3 win7 32 bit ile sorunlu mu çalışıyor?birkaç kişi bana sorun çıkartıyor çalışmıyor dedi ama ben ısrarla bunun üstüne gidiyorum xp de hiçbir sorun yaşamıyorum ama win7 de yaşıyorum ve çok saçma şeyler

vst kullanıyorum sesi duyuyorum ama kayıt etmiyor sanal klavyeden kayıt sırasında fare ile bastığımda kayıt ediyor ama bazende kendi kendine düzeliyor başka bir sorun klavyede bir sese bir kaç kere bastığında kayıt süresi boyunca o sesi kaydediyor sanki kayıdın sonuna kadar o sese basılı tutmuşsun gibi

1: bazı arkadaşlar bana pc ni formatlat dedi formatlattım sonuç aynı
2:hp pavilon dv6 kullanıyorum sorun çıkarıyor dediler buna muadil lenova marka pc de denedim aynı sorun onda da yaptı
3:bazı vst lerden kaynaklı dediler ne alakaysa? sıfır pc ye hiç vst kurmadan cubase in kendi vst lerini kullandım yine aynı

lütfen yardım edin

• Konu Sahibi Konu Sahibi
ama bunların bir çözüm yolu olmalı bir şekilde win 7 ye ayak uydurmamız lazım. kullandığım pc bile xp yi kabul etmiyor 1 sene sonra çoğu pc ve arabirimleri win 7 isteyecek.eminim bir yerde göremediğimiz bir nokta var çünkü sorun çıkartmadığı anları da hatırlıyorum mutlaka bir teknik cevabı olmalı.

Win7 multimedia ağırlıklı eğlence platformudur. Profesyone müzik için XP en stabil programdır çünkü tüm kayıt programları entegredir. Win 7 için upgrade çıkmadıkça Cubase i kullanamazsınız. Ya da Mac alıp keyfinize bakın. Onda bile Snow Leopard ilk çıktığında upgrade yoktu.

Ayrıca Zaten windows altta çok yüklü bir program çalıştırırken üstte kayıt programı kullanmak inanılmaz CPU gücü harcatan bir durum. Win7 ise tam bir interaktif prgram. Bakın Mac te interaktivite yüzde birdir. İş yapmak için birebirdir Mac.

Sonuç: PC upgrade için bekleyeceksiniz.

Geri