Efekt Prosesörü Önerisi

'Elektro Gitar Ekipmanı' forumunda batuhankr tarafından 9 Kasım 2010 tarihinde açılan konu

1. öncelikle selamlar herkese.analog setup ile kullanabileceğim delay,reverb ve bazı efekt çeşitlerini bir arada barındıran bi prosesör arastırıyorum.tc electronic gharp ilgimi cekti biraz ancak floor bi alet bulamazsam rack almayı düşünüyorum cok asırıya kacmayan uygun bütcedeki (max 400-500 tl) yorum ve tavsiyelerinizi bekliyorum tesekkurler.

2. Sadece reverb delay icinse tc electronics nova modulation olabilir ;) gsharp biraz tuzliydi snki :)

3. cevap için tesekkur ettim envboy ancak kastettiğin alet nova modulator ise onda delay ve reveb yok daha farklı 6 efekt var zaten onunda compelde gsharp ile arasında 30 euro kadar bi fark var ancak dediğim gibi alacağım aletin rack olmaması daha iyi olur benim için tasımak zor oluyor rack sistemi.

4. valla fiyatı bilmiyorum ama Line6 M13 ün kardeşi M9 var. Biçilmiş kaftandır. Stompbox modelerdır. Amfiye takman gerek, amfi simulasyonu yoktur ancak süper cihazdır. Şahsen ben senin dediğin setupın aynısını M13 le kullanıyorum. Her nekadar distortion modları süperse de, ben AMT P1, Satchurator ve Ice9 kullanıyorum. Diğer her türlüefektleri de M13 ten alıyorum.

M9 derim...

5. benimde dikkatimi cekmişti m9 ancak biraz tuzlu nova systemla hemen hemen aynı aralıkta bi alet ama ikinci elini falan bulabilirsem düşünebilirim tabiki.

Bu Sayfayı Paylaş