Kainat'ın Başı Sağ Olsun.

'Forum Meydanı' forumunda rolly tarafından 10 Kasım 2010 tarihinde açılan konu

 1. Kaybımız çok büyük.
  Acımız tarifsiz.
  KAİNATIN BAŞI SAÐ OLSUN...
   
 2. Kaybımız zamanla giderek de büyüyor.Canım memleketime bir daha gelemeyeceğini ,reformlarını , inkılaplarını bir daha göremeyeceğimiz, halkın arasında fötr şapkasıyla binlerin , milyonların fikirlerini aydınlatabileceğini göremeyeceğimizi bile bile hala aramızdaymış gibi, Türkiye'nin ardında sıcak bir gülümsemeyle silüetini görebildiği yüce lider.

  Nasıl ki 72 yıldır bu gözyaşları durmuyor, bu alkışlar susmuyor, bu diller konuşmaktan , bu eller yazmaktan vazgeçmiyor...Nice yıllara da görebileceğimiz, yetişebileceklerimizin ardına torunlarımız, yeğenlerimiz ardımızda devamımız sürüyecek bu adımları peşi sıra.Sirenin acı çığlığı milyonların içten içe haykırdığı özgürlük çağrısı gibi her 10 Kasım'da inletecek 5 geçerken 9 u ...Tek dileğim onu anarken en azından onu anarken siyaset yapmamak , politikleştirmemek duyguları.Sadece yokluğuna üzülmek ve geri getirilemeyeceğini bildiğimiz bir çok şey gibi özlemek , özlemek , özlemek yarınlarda.
   
  middans bunu beğendi.
 3. Atam :(
   


 4. HELAL OLSUN sana kardeşim. Bütün hislerime, duygularıma, özlemime çok, ama çok iyi tercüman olmuşsun. Bu ülkenin sana ve senin gibilere, şu anda, her zamankinden çok daha fazla ihtiyacı var.
  İyi davran kendine arkadaşım...
  Gözlerinden öpüyorum.

  rolly
   
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş