Jamhub Prova Mikserleri

Selam,

Arkadaslar ben daha once kulaklikla nasil verim alirim amfimden tarzinda bir konu acmistim. Ama kardesim de bateri caliyor ve Roland TD4KX kullaniyor. Beraber calismak icin ve sessizlik icin bu JamHub prova mikserlerinden alsak, verim alirmiyiz? Hem kayitta falan da is gorur.

Gerekirse gitara bir de kabin modelleyicisi alinip amfi cikisi kullanilabilir diye dusunuyorum. Bateri direk bunun icin, kulaklik olarak da superlux hd681 kullanicam.

Zincir soyle;

Gitar->zw45->microcube->kabin modelleyici(gerekirse)->jamhub bedroom channel 1->superlux hd681
Roland TD4KX ->channel 2->superlux hd681

Ne dersiniz? Mikser oldugu icin kabin icin ultra-g kullanabilirim. Veya boss tu-88.

Saygilar...

Bu aleti yaklaşık 2 hafta önce aldık ve beklediğimizin çok üstünde bir performans elde ettik ki kullandığımız kulaklıklar kötününde kötüsü idi. Eğer ki iyi bir kulaklıkla deneme yapabilsek akla zarar olabileceğine eminim. Özellikle ses kartından hızlı bir şekilde yaptığımız kayıtıda dinleyince ki kulaklıkların ne kadar kötü olduğunu o zaman anladık gerçekten beklediğimizden çok daha iyiydi.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
@Amlodipin - hmm, siz de bedroom mu kullandınız? Ayrıca kayıt işlemini bu aletin nasıl kullandığınızı ve öm ile anlatabilir misiniz?

Bir de kabin modellemesi için behringer ultra g mi yoksa boss tu 88mi?

Geri