Dorian

birer sene aralıklı dinledim bronx da,aynı şeyleri eksiksiz çaldınız be abi yapmayın gözünüzü sevem.ama o türkçe cover gayet iyi.biraz gayret olucak :)

aynı coverları çalmamızın sebebi geçen sene içinde iki elemanımızı değiştirmemiz (gitar ve dj olmak üzere) basçımızın bir kaç ay türkiyede olmamamsı ve bestelerle uğraşmaktan coverlara vakit ayıramamaktan dolayı."gel gör beni"yi coverlamayı bizde çok seviyoruz sanki kendi şarkımızmış gibi geliyor artık bize ama repertuarda değişiklik yapılacak tabii :)

shavo demiş ki:
birer sene aralıklı dinledim bronx da,aynı şeyleri eksiksiz çaldınız be abi yapmayın gözünüzü sevem.ama o türkçe cover gayet iyi.biraz gayret olucak :)

evettttt :taptim

bravo abi..ne diyceğimi bilmiyorum.

arkadaşlar "creep,muscle museum,plug-in baby" ekleyeceklermiş programlara değişiklik olsun diye..belki o zaman dinleyen armutlar biraz değişiklik görür ha ne dersin....

Ferman

abi harbiden şu repertuar olayı değişmeli.gerçi kafa gsl gidersen pek farketmiyo ama neyse :D mesela bi kere çilekeş sizden önceydi.adamları takdir ettim,ne d.pool bıraktılar ne deftones,kendi besteleri de gayet iyiydi.bi de sizin öndeki şişko taraftarınızı dövücektim :x o ne ya sanki sahnede slipknot fln var.bnm hatunu eziyodu çüş dedim. :twisted:

özür shavo kız arkadaşına üzüldük, bar programları dorian ın bir dönemi.
Aslında bar için diil kendi parçalrımız için ter dökmek takdir edersinki
daha önemli bizde bu işi şuan yapıyoruz.Repertuar da değişiklik yapmak istedik ama 2 gurup üyesi değişmek durumunda kaldı, neyse öle bişiiler 9 unda gelirsen detaylı konuşabilir fikirlerini alırız teşşekür.
memet....

bab sen gitarist oluyosun dimi?yanlış hatırlamıyosam!en çok senin performansını beğendim.hakkını veriyosun.abi kendi bestelerinizi ingilizce yazsanız daha iyi olucak bence.yani bu müziğe türkçe biraz hafif kalıyo sence de öle deilmi?bu arada 9unda ne vardı ya kaçırmış olabilirim?yine bronx deme! :evil: neyse ben size başarılar diliyim.h2000 performası da iyiydi geçen sene onu unutmuşum :D

evet, tabiki bronx, yapıcak bişeyyok besteleri türkçe yapmamızın kendimizce çok nedeni war.ingilizce daha rahat olucağı bi kesin ama
nası bi kalıpta yaşadığımızı baz almak durumundayız.

Böle düşündüğüne sevindik sertsessiz. Zaten farkındasınızdır türkiye de
ingilizce söliyebildiğini düşünüp ortalığı yaran biton adam war. Tabiki
gayet başarılı olanlarda war ama nüfüs çoğunluğu ingilizce bile bilmezken
kendi yaptığın şeyi türkçe bile anlatamazken gerek yok.

kesinlikle, biz de türkçe müzik yapıyoruz yapanları da takdir ederiz, gerçi işinde iyi olanları her şekilde takdir ederiz, ayrıca maillerimize cvp da bekleriz.(araya sıkıştırmadan edemedim :p)

ya, lkn de öyle diyordu sittin sene önce :p

gerçi benim kastım demo falan varsa bir-iki şarkı yollayın attığım maile cevap olarak, hani rüyadan'ı beğendim onları da dinleyeyim babındaydı ama :)

Geri