Dorian

hadı ya yenı parcalarınız olmasına sevındım
umarım onlarda eskıler gıbı ıyıdır gercı gecen hafta bronxda yenı bır parcanızı caldınız ben bayaga begendım boyle devam edın bozmayın duzgun bırseyler dınlemek pek kolay degıl turk gruplar dusunulurse...

Selamlar Dorian...
Ne güzel, aktif bir hal almışsınız...
Yapın şu albümü de Ooze'da tanıtım olayı olursa birlikte takılalım, alt grup da "Gripin" olsun :)
Gerçi siz 16 nisan'da tanıtımı yaptınız ama :)
Hade selamlar herkese....

bakalım imkan olursa gelecez izmire tekrar
gripin'dekilerde arkadaşımız beraber çok çaldık bronx'ta yapmayalım lütfen :)

eulogy demiş ki:
evet sizden barda beraber ken istemiştik ooze dayken biz istenbul a gelicez de demiştiniz hatta olum alkolden sulanmamıwar yoksa :D
istenbul'a geldik de geri döndük :) MSÜ faciasını yaşayanlardansınız, bilirsiniz :) Hatta ayrıntılı bilgi için Da-Frogg'a da danışabilirsiniz, sağolsun tüm gün yanımızdaydı...
En son ben geldim de Da-Frogg'dan başka kimseye ulaşamadım.. İlkin Antalya civarlarındaymış mesela..
Demo olayı aklımızda da hani şöyle iyi bir kayıt olsa... Coverlara barda yaptık geçen gün ama bizim parçalara yok daha..
Neyse olm, Güzin abla köşesi gibi oldu, muhabbete devam, Rüyada'yı ben de merak ettim bak..

olum walla da-frogg bişey sölemedii bilsek ilkin bey tatildseydi biz burdaydık kimse sölemedi sizde bi stüdyo kaydı yokmu
war diye hatırlıyorum

Geri