Dorian

eulogy demiş ki:
beyenmenize sevindik 9unda bronx ta ki nu metal party de yeni besteleri çalıcaz
bu hafta bronxda cok ıyıydınız hepınızı kutluyorum ben cok eglendım yenı bestenızde onceden soyledıgım gıbı bayaga ıyı olmus sevdım..Ama ben baska bır beste daha yaptıgınızı sanıyodum bunu calmıstınız bır oncekı bronx konserınde..
basarılar...

sizi ilk defa gectigimiz haftasonu bronx performansinda izledim. bi iki nacizane gorusum olacak :
bence besteleriniz yaptiginiz tarza gore oldukca basariliydi. sozler konusunda kolaya kacmayip turkce yazmaniz da artidir.
muzikal acidan davulcunuzun bestelere cok keyifli davullar yazdigini ama bundan en cok kendisi sikinti cektigini dusunuom.genelde komplike ritmlerdi gibi geldi. gitaristler ekipman olarak cok saglam gozukseler de artik amfilerin azizligimidir nedir cok ciliz bi goruntu verdiler.
vokal konusunda da bestelerden cok coverlarda kendini ortaya cikarttigini dusundum... tersi olsa daha iyi olurdu ... neyse genel olarak boyle umarim negatif bi gorus cikmaz ... bir izleyici olarak 1-2 gorus iste...
kolayliklar dilerim...

sinek görüşlerin bizimde düşündüğümüz şeyler keşke dorian ı dahaii bi performansla izleseydin hazırlıksız bir performansı izledin. gitarlar vs bronx un p.a systemi bazlı problemeler.görüşlerin için saol

davulcumuzunda normalde sıkıntı çekmediği ritmlerdi ama genel olarak bir kosantrasyon eksiğimiz vardı sanırım yorumların için teşekkürler

aslinda orda soylemeye calistigim sikinti sicmasindan ziyade ritmlerin zor olmasiyla alakaliydi ozellikle hihati sektirerek kastigi ritmler kulaga hos geliodu iste ama zordu baya ... kolay gele

sinek demiş ki:
aslinda orda soylemeye calistigim sikinti sicmasindan ziyade ritmlerin zor olmasiyla alakaliydi ozellikle hihati sektirerek kastigi ritmler kulaga hos geliodu iste ama zordu baya ... kolay gele

doğru söylüyorsun grupça bestelerimizde farklı ritmler kullanmayı seviyoruz şarkıları dekdüzelik içine sokmamak için.... saol sinek

slm dorian

bu aralar bır yerlerde cıkıcak mısınız dıye merak ettım , su yenı bestelerınızı dınlemek ıstıyorum...
gercı sanmıyorum ama yenı bestelerın de oldugu elınızde her hangı bır demo varsa onu edınmem mumkun olur mu?? ....

bu aralar stüdyodan çıkmayı pek düşünmüyoruz açıkçası.elimizde yeni parçaların ham hallerinin olduğu bir demo var ancak bu kayıt,tanıtım amacından çok düzenlemeleri oturtmada bize yardımcı olması için yapılmış ama edinmek istersen mümkün tabiiki :)

zaten dj'imiz dafrogg,red bull music academy sebebiyle roma'da olduğu için ancak kasım gibi bir konser verebiliriz

Geri