Siyah 8

alper, web işi için bugün (p.tesi) selçuk abiye gidicem. heralde artık yönlendirme falan işide bitmiştir. eğer alırsam şifreleri vs. akşama açarım siteyi diye umuyorum. eğer olmassa yarın yine uğrıycam. sınavın saatini öğrenince bana bi şekilde ulaştır.

melih, sen iş olayı hakkında bi yerden ulaşta bana ona göre stüdyo ayarlayalım. allah rızası için elektrikler falan kesilmesin yine. salı-çarşamba bi stüdyo yapalım kardeşler. hadi haber bekliyorum sizlerden...

tamam. alperi arıycam akşamüstü gibi, saati ayarlayalım yarın dalarız stüdyoya. inşallah yine aksilik çıkmazda çatır çatır çalarız. stüdyo doluysa ki sanmıyorum (911), cangöz mü ayarliyim yoksa taxim mi yapalım ?

yarın saat 2-4 911'deyiz. ekeni eşekler kovalasın :) alper tekrar tebrikler kardeş sınavdan ötürü. kurtuldun kimya illetinden. bugün sordum stüdyodayken bizden sonra akşam gelmiş elektrikler. o günden sonrada hiç kesilmemiş. stüdyodaki kız öyle dedi valla ben onun yalancısıyım. tabi biz yarın gidiyoruz diye kesik olursa şaşırmayın :evil:

Ben hep diyorum BAHTSIZ grubuz diye. abi stüdyoya gitmeden bi gün önce gitaristimiz bare bastığı parmağını yarıyo. var mı böyle bi olay ? off offf. hay ben böyle şansın içine s.çıyım. alper tatile gitmeden önce stüdyo olayı muhtemelen yattığına göre en erken eylülde girecez büyük ihtimalle. eylülde de ben bi hafta yokum. iyicene yardık. okullar açılmadan toparlanamayacaz gibi. pfff :( :evil: :kafaat

Bir insan kapo yla nasıl elini yarar...!! bu olayın inceliklerini öğrenmek istiyorsanız bana başvurun...!! Ben Siyah 8 in kötü gitaristi Alper.. 8)

bu benim ilk mesajım...umut krdeşim kızmasın die attım... :LOL:

kurşun dökme işini ben hallederim para istemez boşunamı okuduk FEM de okdar yıl a.k

:) afferim len topicine sahip çık biraz. mütevazi gitarist iyi çalıyosun iyi hadi bakalım. dök kurşunuda belki kısmetimiz açılır len :twisted:

saygı değer alper şahsı...şu anda sizle icq uda iletişim sağlamktayım ama siz kopmuş bulunmaktasınız....koyunun organlarından bahsediyoruz...

alper harbi ne midesiz adamsın sen yaa içine s.çıyım senin....

neyse gruba dönelim....

efenime söyliyim.........bu alper nasıl yarmış sa yarmış.......stüdyoya gidemiyoruz...insan biraz dikkat eder kardeşim....olmazki böyle....

lan olm napalım...gitar çalarken oldu aklımın ucundan bile geçmezdi...
ama napalım herzman bir aksaklık çıkıo herşeyde bir hayır vardır...Sayın koyun taşşşa....

Sayın gardaşım umut.... uzun süreli olmasada kısa bir yazlık turu yaptıktan sonra mükemmel melodiler bomba gibi parçalarla dönücem haberiniz olsun iyi çalışın ben yokken mna görüm... :LOL:

canım grup arkadaşlarım yazdıklarınıza dikkat edinde forumdan şutlanmayın. daha da önemlisi başlığı kapattırtmayın :twisted: bende sizi oymak zorunda kalmıyım.

webden hala haber yok. selçuk abi arıycam dedi aramadı. uyuz oluyorum ya :evil:

alper amfimide verdim sana boş dönersen senin kalıbına ben ;)

bilmem mi :) parçaları nasılda unuttuğunu hiç bilmemmi. şaka bi yana ben seviyorum gitme ve düzen'i ... diğer ikisinide seviyorum ama bunların yeri başka. sen gelince yine patlatırız güzel bişiler. bende söz yazdım yine. yazmayada devam ediyorum...

Mariachi demiş ki:
Melih yüzünden abi...kusura bakma... 8)

sen dönmeyecen mi olm buraya....

neyse....umut hardcore grubu hakkında seninle bir ara görüşelim abi.....aklımda bişey var en azından gitarist bulana kadar ve alper gelene kadar stüdyodan uzak kalmayız.....

valla ben değişik ritimler çıkartmak için uğraşıyorum.....drummachine i kullanmayı a öğrensem unutmam ritimleri ama bilmiyorum neyse görüşürüz.....

hardcore grubunu bilmiyorum valla bi ara buluşup ayrıntısıyla konuşalım. bugün gerçekten b.ktan bi gün. yoksa stüdyo kaçırmam bilirsin. onuda anlatırım bi ara.

alper önümüzdeki hafta katılacak bize. (inşallah) amfi onda valla yeni rifflerle gelmesini bekliyorum şahsen. drummachine kullanmak çok zor değildi yanılmıyosam. demo konusunuda tekrar gündeme getiricem. tekrar biraraya geldiğimizde konuşuruz onuda. neyse bugün berbat durumdayım, ama size iyi bi haber arkadaşlar www.sendrom.org yarın itibariyle tamamen online. uploada başladım bugün. akşam muhtemelen içicem o yüzden yarına sarkar. iyi bakın kendinize...

www.sendrom.org tamamen aktif durumda. kastım upload ettim valla. MP3 bölümünde gitar + vokal kaydımız mevcut. şarkının orjinalinden epey uzak bi kayıt, ama en azından bi fikir sahibi olmanızı sağlar. yorumlarınızı bekliyo olacağız şimdiden teşekkürler... ;)

dün mp3 indirilemiyodu sorunu çözdüm. deneyipte başaramayan varsa artık indirebilir.

MELİH; kontür yok arayamıyorum. işim falan yok bu ara müsaitim. istediğin an stüdyo yapabiliriz. sen bana özel mesaj falan şeklinde ya da ne biliyim icq'dan, mailden falan ulaşıp çalınacak parçaları sölersen bende ona göre hazırlanıp gelirim. ben sana icq'dan bi msj atıcam parça konusuyla ilgili. bu konuyu buraya yayıp topici kirletmeyelim. hadi bakiyim ulaş bana nete girince...

evet melih uzun zaman oldu buralara uğramıyor...
başta özürdiliyorum sevgili arkadaşım kardeşim umudum aslanım....ilgisiz alakasız gibi duruyorum...ama değilim....yanlış anlamalara sebebiyet verdiysem tekrar özürdilerim...

neyse konuştuk stüdyoda ne cover yapacağımızı...şöyle güzel güzel böörecez.....neyse kardeşim kendine iyi bak görüşürüz.....

sorun değil melihim. alper olmadan bi hal yiyemicez nasılsa.

ok ya parçalarda sorun yok. girer söyleriz, çalarız her neyse işte.

sıkılıyorum feci. ALPER GELDE STÜDYO YAPALIM ! :evil:

Geri